• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo eletrika :: Re: vypnuti pocitadla km
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Petr
Odeslal: Friday 03 October 2008 - 11:22:00
Dobry den,
chtel bych si v blizske dobe pujcit Corsu (zrejme to bude novejsi rocnik, ale nevim) a potreboval bych nejakym zpusobem odstavit pocitac km (vyndani pojistky nebo neco podobne jednoducheho). Klidne bych ozelel, kdyby mi nesla pristrojovka nebo svetla. Pac zde pres den nikdo nesviti....
Autopujcovna mi stanovi treba limit ujetych km na 2000km a co je navic, tak si musim doplatit.
Samozrejme pri vraceni auta tam musi byt ty km, co byly pri predani....

Dekuji za pomoc
Poslední odpovědi
Petr
Odeslal: Friday 03 October 2008 - 20:40:40

Mas pravdu. Auto si budu pujcovat na jizni polokouli a sviceni/alkohol tu opravdu nikdo neresi. Planuju, ze najedu o par tisic km vice, coy by se mi ve vysledku dost prodrazilo (1km=2Kc]
Lhex
Odeslal: Friday 03 October 2008 - 12:20:45

to si pujčujes v zahraničí, že? Když se tam nesvítí.

Tak to věřím, že tam se zákazníky z čech nepočítali a tyhlety věci nemají přelepené nějakou pečetní páskou __; ?:!:
Petr
Odeslal: Friday 03 October 2008 - 12:15:04

Kde bych ten kablik od toho senzoru nasel. Kde bych mel hledat? Zkousel jsem vyndat pojistku u Hondy JAZZ, ale tam mi krome kilometrovniku nesel i posilovac rizeni:-(
Pepé
Odeslal: Friday 03 October 2008 - 11:35:58

u VB dyš se vytáhla pojistka č.22 20A která jistí výstažný blinkry, inf. displej, palubní počítač, el. klimatizaci, vnitřní lampičku, ventilátor, rádio tak nešly ani tachometry a otáčkoměr.. ale netušim jestli se kilometry počítali nebo ne...ale za pokus to stojí
qpc
Odeslal: Friday 03 October 2008 - 11:34:53

ted nevim,jestli ti tachometr jde podle čidla na převodovce,pokud ano,stačí rozpojit konektor a máš to.Pokud by to bralo někde od kola v poloose,tak nevim,ale mohlo by to být podobné.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0930 sec,0.0336 z toho dotazů.