• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní :: Re: vectra havárie
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
feek
Odeslal: Wednesday 05 November 2008 - 16:23:55
ahoj všem,

zajímal by mne váš názor kolik je reálná cena za vrak vectry, pokusím se přiložit obrázky. jedná se o 2,2 dti v plné výbavě, rv 2001, chybí jen vyhřívané sedačky. airbagy jsou ok. motor běží, po 2 ,ěsících stání chytl na první škrtnutí ale něco tam klepe, je totiž celý pootočen z usazení, kolo na bourané straně bylo do motoru naraženo a je nefunkční , řadit taky nejde, po pešlápnutí spojky se taky nic neděje , klepe dál. pojišťovna to řeší jako totálku, asi bych rád stejnou protže jsem neměl žádný problém, jen nevím jestli si mám vrak nechat na díly nebo prodat, co myslíte? ja se v autech skoro nevyznám. díky
[img][c:\Documents and Settings\filip\Plocha\v1.jpg]
[img][c:\Documents and Settings\filip\Plocha\Images\01112008(017).jpg]
Poslední odpovědi
Halis
Odeslal: Sunday 09 November 2008 - 18:48:08

Pavle, zapomnel jsi jeste na jedny stranky, kde ji nabizis vic jak mesic... to jen pro poradek
http://www.club-opel.com/classifieds_detail.php?id=1041
Martas
Odeslal: Friday 07 November 2008 - 17:08:17

Jeste jsem zapomel podotknout ze jsem psal SERIOVA VeBe ty mas prece jenom verzi Sport v plny vybave jeste s upravama i kdyz treba R18 kola ktera nejsou v TP si myslim jsou spise na obtiz protoze jejich kupni cenu ti nikdo neda spis rekne ze si je mas sundat ... Ale samozrejme plati, ze kazda prodavana vec ma svyho kupce.
steve
Odeslal: Friday 07 November 2008 - 16:39:03

Na OCR jsme ji nadhodil před 2 měsíci,jinde sem ji nenabízel a tady ji nikdo nekoupí,že(každý tu má svého sopla)!!byl to jen pokus,ale při dnešní ekonomice se nedivím,že se auta neprodávaj.Aut je u nás mraky a lidi nemaj love.
Martas
Odeslal: Friday 07 November 2008 - 16:22:01

jj nabidek je dost, na sauto jsou v pohode za 150 000 .... No ale jedna vec je to za ty penize nabizet a druha je to za ne prodat ... Mimochodem, myslim ze ty (Steve) uz ji prodavas nekolik mesicu a zacal jsi jeste pred propadem cen a mas ji porad ....
feek
Odeslal: Friday 07 November 2008 - 15:09:18

steve napsal ...

HMM aha,já když dám d vyhledávače na mobile.de nebo autoscoutu moje auto ve stejné výbavě(kůže ,navi) tak mi vyjedou tak 3-5ks vcenách 6500-9000eur
Takže vycházím s těhle cen!Dle tvého úsudku, tedy podle tohoto moc levné nejsou ani v Německu.


no je to tak, ceny se srovnavaji ale max jsem ochotny dat za vectru 6000euro - sleduju to uz dyl a vzdy cenu nasadi coz je logicke vyse a casto pak slevnuji.. konci i na 5000 euro, jedna moc pekna ve vybave sport a v kuzi mi unikla a byla za 4500..pockam si , prece jenom to je uz konstrucne trochu starsi auto a ani vybava to nezachrani, kuzi a navi neporebuju ikdyz by to bylo krasne a ten barevny displej, no to je parada...za tech 9000 eur by uz bylo neco lepsiho (se vsi uctou k vectře)
steve
Odeslal: Friday 07 November 2008 - 14:06:10

HMM aha,já když dám d vyhledávače na mobile.de nebo autoscoutu moje auto ve stejné výbavě(kůže ,navi) tak mi vyjedou tak 3-5ks vcenách 6500-9000eur
Takže vycházím s těhle cen!Dle tvého úsudku, tedy podle tohoto moc levné nejsou ani v Německu.
Martas
Odeslal: Friday 07 November 2008 - 13:15:35

Ony ty ceny spadnou i tady, auta zejmena ojeta hozne spadla, muj soukromy nazor je, ze v soucasne dobe je jakakoliv "seriova" Vectra B neprodejna prez 100 000,- Kc.
feek
Odeslal: Friday 07 November 2008 - 13:11:39

jj na tuto vectru jsem už narazil v inzeratech. je moc pekna ale draha nicmene take koukam prave po variante sport - v nemecku jsou docela levné. ty kola, narazniky a vubec predstava tvrdsiho podvozku me laka
feek
Odeslal: Friday 07 November 2008 - 13:04:53

pojišťovna by mne odtáhla za 65 tisic stim ze mi 25tisic prispejou , tak to ani nahodou dojel pro mne kamarád s vlekem a mám to zpátky v čechách..říkal jsem si že náklady se mi stejně případně vrátí prodejem vraku když se rozhodnu koupit jiné auto. no nakonec to bylo docela levné, už je mi jasne proc se sem tahaji auta

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0383 sec,0.0114 z toho dotazů.