• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Meriva :: MERIVA :: Meriva motor :: Re: čerpadlo Denso Z17DTH
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
rastk62
Odeslal: Friday 05 December 2008 - 21:10:19
Zdravim, mam velky problem. Pravdepodobne mi odeslo cerpadlo.. z auta teče nafta jako z konve.. čerpadlo je zezadu suche, teče a presakuje to z krytu rozvodu.. auto je ze spodu cele mokre.. auto jede normalne, nic nesviti.. asi to teče cez gufero nebo nevim jak to tam vubec vypada a jestli se to da opravit. Trubičku prasklu sem nevidel a pod krytem určite zadna neni takže to bude čerpadlo. Da se to opravit?? Je to 1.7CDTI, r.12/2003, najeto 160tis.km
Poslední odpovědi
JardaB
Odeslal: Wednesday 06 May 2009 - 06:57:24

Tak to by clovek necekal. Zrejme ekologicka nafta s biosajrajtem si vybira svoje obeti
rastik62
Odeslal: Tuesday 05 May 2009 - 22:45:09

Bylo to na diagnostike a v pohode.. pry to muze delat.. a pak se cerpadlo znovu porouchalo.. gufero bylo v jedném miste vytlacene ven.. v oprave to udelali na zaruku a rekli ze mam skusit jesli neni ucpana spatecka.. a byla mrcha! Je zajimave jak je ta spatecka delana. Jsou tam malinke dirky cez ktere stryka nafta do nadrze!!! A tam byl sajrajt. Kde se tam nabral nevim..
JOB
Odeslal: Sunday 11 January 2009 - 19:42:41

rastik62 napsal ...

Je to Common Rail a čerpalo nemá se vstrikem nic spolecného.. je na nem jenom nejaký ventil ktery je novy a cidlo myslim.. jinak to jede v pohode.. Neni nejaky clen fora servismanem u Oplu? Mozna by vedel poradit jestli je ten rozvod udelany dobre..

Tak teď nevím jaký čerpadlo máš na mysli .CR neznám ,nicméně u těhle aut ,je nejjednoduší to projet diagnostikou.
JardaB
Odeslal: Sunday 11 January 2009 - 18:27:46

Tady mi neco nesedi, ziju v domeni, ze CR nema cerpadlo nijak mechanicky spojene s motorem, ale elektricke... Takze bud to neni CR nebo me nekdo poucte
Kutulin
Odeslal: Sunday 11 January 2009 - 17:48:52

Když mně měnili první v.čerpadlo u VB za nové, tak mi to špatně startovalo...déle než u staršího čerpadla a navíc se při startu objevilo mnoho bílého kouře. Zajel jsem do autorizáku BOSCH a jakmile jsem řekl, že mám nové čerpadlo tak hned se ptali kdo ho tam dával. Opravdu bylo špatně namontované a něco říkal, že bez speciálního přípravku to jde namontovat, (načasovat) opravdu obtížně. Bylo to tím...tak asi tak... Dej vědět jak to dopadlo. Zdraví Tě Kutulin...
rastik62
Odeslal: Sunday 11 January 2009 - 14:10:00

Je to Common Rail a čerpalo nemá se vstrikem nic spolecného.. je na nem jenom nejaký ventil ktery je novy a cidlo myslim.. jinak to jede v pohode.. Neni nejaky clen fora servismanem u Oplu? Mozna by vedel poradit jestli je ten rozvod udelany dobre..
JOB
Odeslal: Sunday 11 January 2009 - 12:57:49

rastik62 napsal ...

Takze cerpadlo je opravené v Auto ZM Brno.. rozvody komplet nové jenom znikl maly problém se starty.. Mus se to dlhsi podrzet aby to chytlo.. nevím cim to je.. Vi nekdo poradit? Je dulezité jak je cerpadlo natocené nebo je to jedno??

Ano to jak je čerpadlo nastavené je opravdu důležité a dělá se to opravdu přesně.Je to vlastně jako rozdělovač u benzíňáku. Navštiv nějaký diesel servis a nech si seřídit předvstřik.
rastik62
Odeslal: Sunday 11 January 2009 - 12:21:41

Takze cerpadlo je opravené v Auto ZM Brno.. rozvody komplet nové jenom znikl maly problém se starty.. Mus se to dlhsi podrzet aby to chytlo.. nevím cim to je.. Vi nekdo poradit? Je dulezité jak je cerpadlo natocené nebo je to jedno??
Pluhaø
Odeslal: Wednesday 17 December 2008 - 22:10:10

AUTOSERVIS Petr Rada BOSCH Car Service Odkaz

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0631 sec,0.0174 z toho dotazů.