• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega ostatní v :: Re: Cena cirych cocek na Omegu"B"
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Adam
Odeslal: Friday 23 January 2009 - 15:03:46
Tak jsem byl dneska v Polsku,a ptal jsem se na ceny!Nejvic me zaujala cena cire optiky"cocek"na Omegu "B"Jedno svetlo vychazi na 265zlotych,coz je asi 1850kc.Vyrobek je od holandske firmy TYC.Prodavacka me ujistila ze se to neda vubec s firmou DEPO srovnavat.Kvalita je urcite na strane TYC.takze jen tak pro zajimavost.....
Poslední odpovědi
Sup
Odeslal: Wednesday 08 December 2010 - 12:14:58

Z prvovýroby se do světel dávají z drtivé většiny výbojky o hodnotě 4300 K.
JardaB
Odeslal: Wednesday 08 December 2010 - 12:07:37

To uz je docela moc, musel bych se kouknout ale mel jsem myslim dost pod 6000 a svitilo to jeste moc do modra, coz je jednak napadne a jednak je lip videt pri zlutejsim svetle.
Host
Odeslal: Wednesday 08 December 2010 - 12:02:32

JardaB napsal ...

Na dalkove se to nedava - to by bylo nahouby, nez vybojka poradne sviti, trva to par (desitek) sec. Takze jen misto H1, jde to celkem bez problemu - jen se mi zrovna u tech mych nepovedl zacvaknout dratek z jedne strany, tak jsem to tam nejak posichroval dratkem a OK. Vzadu se udela dira jen do tech gumovych krytek.
Ted tam mam ale 100W h1 protoze nejsem dost tvrdej a docela dobry, jen se bojim o konektor Kdyz tak ty HID mam ve skrini, muzu nechat za par stovek - jete jednu zimu.

Dik za odpoved,jakou hodnotu odstinu svetla maji vase HIDy 6000K?Svitilo do dobre?
JardaB
Odeslal: Tuesday 07 December 2010 - 13:22:57

Na dalkove se to nedava - to by bylo nahouby, nez vybojka poradne sviti, trva to par (desitek) sec. Takze jen misto H1, jde to celkem bez problemu - jen se mi zrovna u tech mych nepovedl zacvaknout dratek z jedne strany, tak jsem to tam nejak posichroval dratkem a OK. Vzadu se udela dira jen do tech gumovych krytek.
Ted tam mam ale 100W h1 protoze nejsem dost tvrdej a docela dobry, jen se bojim o konektor Kdyz tak ty HID mam ve skrini, muzu nechat za par stovek - jete jednu zimu.
rado
Odeslal: Tuesday 07 December 2010 - 10:18:07

ciba napsal ...

jasne upsal sem se:)a sviti to super akorat to nema to naklapeni a i diky cockam vlastne nikoho neoslnujes...

Nekde pisou ze je potreba pri montazi vyvrtat zezadu do paraboly nejakou 25mm diru.Je to potreba i u teh nasich Omegackych svetel?nebo to sedi bez nejake upravy.?!dik...
ciba
Odeslal: Sunday 05 December 2010 - 21:02:23

jasne upsal sem se:)a sviti to super akorat to nema to naklapeni a i diky cockam vlastne nikoho neoslnujes...
qpc
Odeslal: Sunday 05 December 2010 - 20:23:30

tak přestavbová sada H1,nicméně pořád to neni legální..
rado
Odeslal: Sunday 05 December 2010 - 20:09:32

ciba napsal ...

mozne to je sam to tak mam sice mam depa ale to je to same..ale pocitej s tim ze to neni "legalni"neni naklapeni svetel a tak ale na technicke sem problem nemel...da se koupit jaka koliv prestavbova sada H7 s tim ze se akorat vymeni konektory a je hotovo:)

Dik za odpoved.rikas prestavbova sada H7 ale potkavacky tam jsou H1 a dalkove H7.Jak to teda bude u toho xenonu,taky dve vybojky v jednopm svetle?jedna potkavacka a dalkove?nebo jak..dik
ciba
Odeslal: Sunday 05 December 2010 - 19:31:03

mozne to je sam to tak mam sice mam depa ale to je to same..ale pocitej s tim ze to neni "legalni"neni naklapeni svetel a tak ale na technicke sem problem nemel...da se koupit jaka koliv prestavbova sada H7 s tim ze se akorat vymeni konektory a je hotovo:)

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0537 sec,0.0177 z toho dotazů.