• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo eletrika :: Re: Opel Corsa 1,7 nafta 1996 nestartuje
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
radmilice
Odeslal: Wednesday 11 February 2009 - 16:18:28
Opel Corsa 1,7 nafta 1996 nestartuje,vypadalo to na špatnou autobaterii,která byla navíc stará,tak jsem koupila novou.Otočila jsem klíčkem a ani to neblaflo.Prostě nic.Baterku jsem nechala proměřit,byla vybitá.Tak jsem ji nabyla a asi na 3-tí pokus to chytlo.Ovšem po vypnutí motoru uz jsem to opět nenastartovala.Milou baterku sem chytla a vzala k prodejci od kterého jsem to koupila.Baterie zcela vybita,zněla jeho slova.Bud´je vadná baterie nebo něco jiného.Pokud je to jen baterií je to v pohodě ,ale co jiného by to mohlo být.Mám to auto asi týden.Koupila jsem jej od bráchy ,který jen kroutí hlavou, že co s tím prý dělám.Ale já chtěla jen nastartovat a jet.Nevíte někdo čím by to mohlo být, pokud to není baterie?Vypadá to jako by baterii auto samo přes noc vybilo.
Poslední odpovědi
JardaB
Odeslal: Wednesday 11 February 2009 - 17:29:20

to ta baterka byla vybita uz jako nova? Cili se koupila, nainstalovala a netocilo to? To je pak zcela spatne, baterka se nesmi vybit uplne a je potreba ji reklamovat... Je pravdepodobne, ze je spatna.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0461 sec,0.0226 z toho dotazů.