• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega ostatní v :: Re: nová omega, nejela, už jezdí ! :D
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Newbie
Odeslal: Monday 16 February 2009 - 18:09:27
Ahoj, zdravím všechny... tak jsem konečně nakoupil omegu (1998, 2.5 V6, MT, kombi) Nechci rozebírat jak jsem z ní nadšenej a spokojenej až na pár drobností se kterými potřebuju poradit

1, kouří - z výfuku jde bílí kouř, i po zahřátí a ujetí 150 km to kouří jako bych to právě při -5 nastartoval... jinak startuje za tepla, studena hned, jede taky tak jak má.. zvuk dobrý... Tak nevím proč by měla kouřit, vodu ani olej nebere...

2, zobrazuje se chyba na PC - něco ve smyslu ´´zkontrolujte hladinu oleje´´ .Na olej jsem koukal, jsem přesně mezi min a max, chyba se objevuje sporadicky při delší jízdě.Co s tím?

3, zdá se mi trochu nenažraná, podle palubáku žere 10.5 průměrně za poslední cca 300km... a to jezdim s opravdu lehkou nohou 1:3 město : okresky... Je to normální?

když se ještě něco vyskytne napíšu

ps. : nemužu nikde najít manual na omegu, takže nevim jak na to : mám dálku na klíčkách ale nefunguje.. takže musim ručně otočit klíčkem.. Prý je to potřeba nějak spárovat, nevíte jak? baterie v klíčích jsou nové.. Za všechny odpovědi předem moc děkuju, byli naní i jiný mouchy ale jejich řešení už jsem našel tady na foru
Poslední odpovědi
newbie
Odeslal: Monday 04 May 2009 - 09:47:30

Legend napsal ...

Newbie: zrcátko mám možná úplně ve stejné barvě navíc, jaký máš kód barvy?

ahoj, díky za nabídku.. na kod barvy mrknu, ale dneska se sejdu s tou holčinou a musim ještě vyřešit jak to provedem,
a, - to dám do servisu a pošlu jí učtenku, b, - objedu vraky, nakoupim díly a dám si to dokupy sám, projedu spoustu benzínu a vezmu si na dva dny dovolenou....

kdyžtak odpoledne pošlu SZ, díky
Legend
Odeslal: Saturday 02 May 2009 - 08:50:43

Newbie: zrcátko mám možná úplně ve stejné barvě navíc, jaký máš kód barvy?
vrgadaa
Odeslal: Saturday 02 May 2009 - 07:40:14

kosmeticke skrabance bych odlozil, az do vyreseni stvakovani pohonu. Koneckoncu sedis uvnitr a tam to vybydleny neni a obouchany auto ti aspon nikdo neukradne. Ale dokud to neni doladeni motorove, tak bych to opravdu odlozil. Zas tak moc rozbity to neni.
....
Jinak takove veci se stavaji. Dva mesice jsem s kamaradem automechanikem delal generalku motoru dualramu. Slavnostne jsem vyjel a a na krizovatce borec nedobrzdil a nabral mne zezadu na tazny-dle pojistovny na odpis. Sikovny opravar to sice hydraulikou srovnal, ale co si budeme povidat, neni to uz totez, jak pred havarkou. Na druhou stranu, dostal jsem alespon nejaky penize a auto jezdi dodnes.
qpc
Odeslal: Friday 01 May 2009 - 22:23:19

to už neni na facku....hlavně,at si jde rozbít prasátko..
newbie
Odeslal: Friday 01 May 2009 - 19:27:49

takhle to teda vypadá... je to focený v noci, ale nic moc







KopA
Odeslal: Friday 01 May 2009 - 17:32:47

Newbie to auto je fakt prokletý

Myslím si, že volnoběh je tím krokáčem. Když je totiž po něm tak ti čištění nepomůže - zkus ho vyměnit na zkoušku (tam co si bral tu váhu ho snad budou mít).

Co se týče nového bebí tak nevím jak v okolí PCE ale v HK je jeden takovej maník co se specializuje na OMEGY B (tady Odkaz ). Má celkem hodně vraků více či méně zachovalých a slušný ceny (třeba nárazník za 1500, zadní světlo za 500).
Tam bys ty díly si myslím sehnal.
Zkus se tam kdyžtak stavit je tam PO-PA do 17:00.
Kdyžtak dej vedět jestli chceš telefon (až pojedu kolem tak bych ti ho zjistil).

Co nemá bez problému sežene.
newbie
Odeslal: Friday 01 May 2009 - 16:52:54

vrgadaa napsal ...

krokac (elmg otocny ventil volnobehu)?

vyčištěn teď sháním blatník, dveře a nárazník, vše na pravou stranu
vrgadaa
Odeslal: Friday 01 May 2009 - 08:40:53

krokac (elmg otocny ventil volnobehu)?
Tomin
Odeslal: Thursday 30 April 2009 - 23:37:15

Nojo, tak to nedelej jeste zavery. Muze byt jeste nekde problem. Ta vaha z 3.0 asi taky nebyla nova, ne ?

Litani otacek - jestli si mel spatny tlaky v commonrailu, chtelo by to vymazat ECU, ale nevim jak na Omeze na to.
Jardo, staci odpojit napajeni ?

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0562 sec,0.0205 z toho dotazů.