• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra interiér :: Re: ASTRA H - demontaz znaku na volantu
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Jrika
Odeslal: Monday 16 February 2009 - 18:50:25
Ahoj vsem, rodice koupili starsi astricku (2005) ale maji na ni kosmetickou vadu a to oloupany chrom na znaku ve stredu volantu, vypada to vazne skarede. Zjistil jsem ze jde o soucast airbagu coz je financne mirne nedostupne a nesmyslne. Zda se ale, ze znak je priklapnuty nejak, lehce se hybe. Mam strach to vyrvat. Nemohli by jste se prosim nekdo u vystrelenyho bagu na to kouknout jak tam ten previt drzi. nebo ma s tim nekdo zkusenost. Byl bych moc vdecny za foto, pripadne bych i koupil ten znak z vadneho airbagu.
Poslední odpovědi
Jmac
Odeslal: Tuesday 19 May 2009 - 20:49:38

Ahoj vsem, tak po delsi odmlce bych chtel ozivit muj problem a v zasade bych asi jako jedinne reseni videl ze bych rad koupil za rozumny peniz vystreleny nebo vadny airbag na astra H caravan MY 2006 (rv 11/2005). Diky vsem predem za echo ,kteri nekde objevite vyse zminovane. Jirka
J Mac
Odeslal: Thursday 19 February 2009 - 21:22:01

Linky znovu:
Astra H a Vectra C
J Mac
Odeslal: Thursday 19 February 2009 - 18:45:10

Ahoj, tak jsem zmeril a vnejsi prumer je 50mm, vnitrni 42,5 a maximalni pres blesk 63. Na Vectre C je to temer stejne, jen konce blesku nejsou ostre ale tupe a je masivnejsi ten stred. Prikladam odkaz na foto znaku z Astry H (ostre konce) a z Vectry C (tupe konce).
Legend
Odeslal: Wednesday 18 February 2009 - 22:07:52

Já to odhaduju, že znak bude mít nějaké plastové nožičky a z druhé strany budou natavené, aby držel. Z bouchlého bagu se to dá vyndat dobře, když je přístup z druhé strany.
J Mac
Odeslal: Wednesday 18 February 2009 - 20:40:49

Diky za reakci, bohuzel Vectru C mam a tam je uplne jinej. Cecko ma ten znak takovy pekne zaobleny a ta astra ma v rezu hranaty profil. Zkusim je porovna. Prumer zjistim take co nejdrive. Prosim v nejhorsim budu vdecny i za to jak znak sundat aniz bych poskodil bag a opet po nastrikani nebo vymene za jiny ho zase dokazal naklapnout.
JOB
Odeslal: Monday 16 February 2009 - 20:40:15

Zjisti průměr ,ale já bych řekl že to bude u všech Opelů schodný
Legend
Odeslal: Monday 16 February 2009 - 20:38:12

Tak můžu zeptat na vrakovišti, ale docela tam rychle vyhazujou podobně vadné díly, uvidím. Pokud bude, tak ho vezmu. Na 100% mají Vectru C s práslým bagem, nejsou ty znaky stejné?

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0380 sec,0.0073 z toho dotazů.