• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra exteriér :: Re: praskání při otevírání dveří
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Víťaa
Odeslal: Tuesday 31 March 2009 - 15:32:55
Zdravím,
chci se poradit při otevírání dveří od řidiče astry f se mi ozývá "praskání" zkoušel jsem do dveří(v části zlomu otevírání) stříknout olej ale nepomáhá to, je to nepříjemný zvuk, nevíte jak to mám odstranit?
Diky
Poslední odpovědi
JardaB
Odeslal: Friday 03 April 2009 - 09:01:39

Tak to mozna uz spis buzirku - treba smrstovaci, da se i vickrat na sebe, pevne drzi a docela vydrzi..
iopkek
Odeslal: Friday 03 April 2009 - 07:49:33

Nebo zkusit teflonovou těsnící pásku, lze koupit v obchodech s vodo-plyno-topenářským materiálem.
Legend
Odeslal: Thursday 02 April 2009 - 20:12:13

Víťaa napsal ...

Zkoušel jsem to s tou izolačkou ale když jsem omotal šroub izolačka se shrnula,myslíte že když tam dám nějaký jiný šroub s menším průměrem a ten omotám ozolačkou,že to pomůže?Díky

To už by ta vůle byla zase moc velká. Zkusit se to dá, ale izolačka mi u Omegy pomohla, nevím, jak moc se to liší u Astry. Je dobré to motat s přesahem, aby se úplně neshrnula, ale aby se něco nacpalo do té mezery.
Víťaa
Odeslal: Thursday 02 April 2009 - 18:56:49

Zkoušel jsem to s tou izolačkou ale když jsem omotal šroub izolačka se shrnula,myslíte že když tam dám nějaký jiný šroub s menším průměrem a ten omotám ozolačkou,že to pomůže?Díky
Víťaa
Odeslal: Tuesday 31 March 2009 - 20:01:00

Legend napsal ...

Já jsem ten šroub omotal izolačkou a naklepnul ho zpátky a taky to nepraská. Zatím to drží.


Ano s tou izolačkou by to nemuselo být špatná to zkusím _;
Legend
Odeslal: Tuesday 31 March 2009 - 18:26:15

Já jsem ten šroub omotal izolačkou a naklepnul ho zpátky a taky to nepraská. Zatím to drží.
JardaB
Odeslal: Tuesday 31 March 2009 - 17:50:21

Tak me vzdycky pomohlo to dukladne namazat - prece jen se aspon zmensi sily a neposkakuje to tolik
Tomin
Odeslal: Tuesday 31 March 2009 - 17:36:23

Kolik muze stat kus plastovyho krouzku ? Fakt te to zajima ? ?:!:
Víťaa
Odeslal: Tuesday 31 March 2009 - 15:57:05

Nevíte kolik takové pouzdro může stát?
Díky
Tomin
Odeslal: Tuesday 31 March 2009 - 15:37:33

Nevim jak Astra, ale na omeze kdyz praskaj dvere, tak je vymlacene ulozeni (tedy pouzdro sroubku) tycky co omezuje pohyb dveri. Da se to koupit. Je tam snad nejake plastove pouzdyrko.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0539 sec,0.0157 z toho dotazů.