• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo eletrika :: Re: Corsa 1.2 8V '95 nestartuje
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Brenky
Odeslal: Saturday 11 April 2009 - 13:29:07
Ahoj všem,
včera jsem si pořdíil druhé auto do rodiny Corsu 1.2 8V, r.v. 1995 (tuším 33kW). Je to už ten "novější" typ bez rozdělovače...má trafo.
Celý den to bylo OK...i dnes ráno.
Ale dojel jsem na garáž, kontrola světel, vody, filtrů (jen kontrola) a z ničeho nic po otočení klíčku nestartuje. Otočím klíčkem, rozsvítí se kontrolky, otočím dál a nic...nic necvakne, nic nebzučí netočí prostě nic...kontrolky ani nepohasnou...jako kdyby bylo něco odpojeno od spínačky...netuší někdo na co se zaměřit? Tohle auto neznám, mám omegu a tohle mělo být náhradní auto kdyby náhodou a tohle mi udělá
Předem děkuji za nápady.
Poslední odpovědi
Brenky
Odeslal: Monday 13 April 2009 - 12:24:28

freez: já vím...mám smůlu...ale corsa není z bazaru, ale od jednoho týpka přes avízo.
ty kontakty na startéru nás napadly, tak jsme zkoušeli pohýbat kablama a už to funguje. Takže asi špatný kontakt někde. Dnes to zkusíme celé prolézt a podotahovat co bude třeba.
Zatím dík moc za všechny příspěvky.
qpc
Odeslal: Sunday 12 April 2009 - 13:08:12

kouknul bych i na tu poslední polohu spínačky,jestli to sepne..
freez
Odeslal: Saturday 11 April 2009 - 21:44:29

Brenky, hele ty máš fakt smůlu, asi bys už neměl chodit do bazaru vůbec nicméně jestli někdo dělal GO startéru, koukal jsi jestli nevypadl nějaký drát na něm ? kdo ví jak to tam kdo montoval. koukni první na kontakty, pak snad jedině pojistky. Ještě by to chtělo vyzkoušet startér napřímo, jestli točí normálně na něj přivést napětí, bacha abys měl vykvaltováno
Brenky
Odeslal: Saturday 11 April 2009 - 13:58:29

vůbec nic se neděje po otočení klíčku...jen svítí všechny kontrolky....startér je údajně po GO (i na to vypadá).
legionar
Odeslal: Saturday 11 April 2009 - 13:48:15

Co startér ten točí

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0564 sec,0.0199 z toho dotazů.