• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira podvozek :: Re: hlaska po vymene desticek
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Oskar
Odeslal: Wednesday 13 May 2009 - 12:29:36
Ahoj klucíííí kamarád má Zafiru rok 2002 2.0DTI v docela dobré výbavě a začal mu počítač psát Bremsbelag (opotřebení brzdových destiček na předních kotoučích) destičky jsem vyměnil hláška je tam pořád !!!!! jak tam fungují ty čidla na opotřebení??díky všem
Poslední odpovědi
Richec
Odeslal: Friday 03 July 2009 - 17:56:43

Tak porucha zjištěna Utržený drátky mezi čidlem a konektorem. Bylo to tak šikovně schovaný,že si toho mechoš nevšiml ani když měl čido vytažený z místa kam patří. Zkusím to propojit,třeba čokoládkou. Ale jestli se mě to nepovede na poprvé,tak to udělám jak psal Legend či JB !!(a)
JardaB
Odeslal: Thursday 02 July 2009 - 19:29:23

Normalni postup - ustrihnout kousek pod konektorem (aby se pripadne nekdy daly dat nova cidla bez komplikaci), odizolovat, zakroutit, pokud je nekdo puntickar tak zaletovat, zaizolovat (izolacka, buzirka) a nekam drat priprvnit. Naveky. Pokud clovek neni uplna lama, na stav desek se obcas podiva, minimalne pri prehazovani kol.
Sup
Odeslal: Thursday 02 July 2009 - 18:15:31

Pokud odstraníš příčinu - chybu na čidle nebo deskách, zmizí i důsledek - hláška.
Richec
Odeslal: Thursday 02 July 2009 - 18:07:23

Ještě skromný dotaz.Pokud teda je některé čidlo prodřené či jinak poškozené a já ten obvod znovu jakkoli propojím,tak ta hláška zmizí automaticky sama nebo pro to musím ještě něco udělat aby zmizela?
Legend
Odeslal: Thursday 02 July 2009 - 13:55:56

Si myslím že to byl překlep, zdvojené brzdové světla se do aut nedělají, to by na každé straně svítli 42W a to uz je moc. Zdvojené bývají zadní obrysovky, zpravidla jedna dvouvláknová žárovka 21/5W, jedna jednovláknová 5W, tj na každé straně auta 10W. Tak to má řešené např. Omega B sedan, Felicie..
Richec: Pokud máš teď nové destičky, tak bych klidně čidlo "bremsbelag" úplně odpojil a jenom propájel vývody od čidla, ať neotravuje s hláškou. Spousta aut toto čidlo vůbec nemá a taky jezdí.
Richec
Odeslal: Thursday 02 July 2009 - 13:37:05

Tak žárovky to nejsou.Jsou vpořádku.A Mrtas,včera jsi mě zaskočil těma 2.žárovkama.Jestli jsem Tě pochopil správně,tak jsi myslel v každé lampě 2 brzdové žárovky? Mám Vectru B combi r.v.98.Když vydělám žárovkový panel z lampy,tak vidím 4 žárovky. První horní je jednovláknová brzdová, 2. je směrové jednovláknové světlo, 3. je couvačka taky jednovláknová a 4. je dvouvláknová zadní světlo + mlhovka která svítí jen na levé straně.
mates,Sup: mechoš měl kola sundaný a pravda destičky ani nevydělával,protože jsou jako nový.A aji mu věřím.Ale jak se říká: Důvěřuj,ale prověřuj.Takže až přestane být slunko tak vostrý tak se na to podívám sám.
Sup
Odeslal: Wednesday 01 July 2009 - 20:51:41

Jak píše Mates Bremsbelag jsou desky, koukni v příspěvku od Marťase na první obrázek - třetí sloupec = hledáš závadu na deskách nebo čidle opotřebení. Jestli mechoš na desky a čidlo jen zběžně kouknul, nemusí to stačit. !Pj:
mates
Odeslal: Wednesday 01 July 2009 - 20:21:26

Ale světla by byly bremslicht, ne? Bremsbelag budou desky...buďto jsi je už sjel a nebo se ti někde prodřel drátek na čidle či vypad...
Richec
Odeslal: Wednesday 01 July 2009 - 19:57:23

Martas napsal ...

Na kazdy svetlo jsou 2 zarovky, sviti obe ?


Tak teď jsi mě dostal Jen jsem si nechal sešlápnout brzdu a mrkl zdali svítí všechny 3 světla.
Zítra to rozdělám a podívám se líp

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0468 sec,0.0153 z toho dotazů.