• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega ostatní v :: Re: rozvody dobra stranka
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
vrgadaa
Odeslal: Saturday 06 June 2009 - 20:24:44
Odkaz
...
a tady je i argument pro chvalu starejch kafemlejnku
V6ka v beckove kontra 6V v rade
...
Odkaz
Odkaz
Poslední odpovědi
Brenky
Odeslal: Wednesday 21 April 2010 - 12:49:07

Jen se zeptám. Slyšel jsem verzi, že diagnostika přes USB neumí tolik, jako ta se seriovým portem. Co na tom může být pravdy? Mám diag TECH2 (na doporučení Legenda) a na jedné MV6 se mi nejde připojit k ABS
Je potřeba mít nějaký jiný program, nebo čím to může být?
mirek
Odeslal: Wednesday 21 April 2010 - 10:28:50

A ty máš noťas se seriovým vstupem? V dnešní době už bych sháněl převodník jen s USB.
Třeba OP-COM, dá se sehnat něco přes litr.
Mišan26
Odeslal: Tuesday 20 April 2010 - 19:21:06

a co tohle ?? Odkaz
Tomin
Odeslal: Tuesday 20 April 2010 - 17:32:58

Omega 2.5V6 a 3.0V6 ma jednotku M2.8.1 a ta ma protokol KW82 - specialni Opel protokol.
Na to se s ELM327 NEspojis.
Omega 2.6V6 uz ma M2.8.3 a ta pouziva protokol KW2000, takze na to se s ELM327 spojis.
Ale udelas s tim prd. Jen par/malo parametru motoru. Nic vic.
Lepsi je investovat do specialu pro Opel. OpCom nebo AbCom a podobne. Hledej v jinem vlaknu.
S opcomem se spojis na motor, ABS, xenony, ....
Mišan26
Odeslal: Tuesday 20 April 2010 - 16:09:43

Moc dik panove jeste tu hodim jednu otazku si ce je mimo ale snad mi poradite. Chci si koupit diagnostiku viz odkaz. Odkaz a pan mi rika epro muj model to nema nejaky protok na vycteni...?? nevite jaky ma protokol omega..?? nebo co byste mi doporucily za diagnostiku...?? Chci si smazat chabove kody v RJ, a udelat aby to vycetlo chybi motoru.. predem dekuji moc
Brenky
Odeslal: Tuesday 20 April 2010 - 07:26:40

hlavně pozor na správné natočení napínací kladky ! ! !
když jsme to dělali u mé V6 poprvé, skočilo nám to o 3 zuby na každé hlavě...naštestí se nic nestalo.
Nejlépe se to dělá, když máš ty přípravky na zajištění vaček a kliky...ale i bez nich to jde...sice hůř, ale jde.
Hujer
Odeslal: Monday 19 April 2010 - 22:59:40

Rysky jsou jen na klice a vačkách. Ty kladky tam dáš podle těch strejch a pak se snažíš napnout řemen tak, aby byly napnutý všechny větve a zároveň zůstaly značky proti značkám. Asi tak v krátkosti. A ta ryska je na napínací kladce a slouží ke správnému napnutí řemenu.
Mišan26
Odeslal: Monday 19 April 2010 - 22:38:53

U tech rozvodu chyystam se delat na me V6 koupil jsem celou novou sadu. a chtel bych se zeptat jak se presne nastavi ty vodici kola co jso tam tydve + ta napinaci kladka s tou ryskou nebo co to je ..?? Koukal jsem ze se pootacenim napina nejak remen. dekuji
Kovar
Odeslal: Saturday 04 July 2009 - 11:58:06

Ted jsem delal rozvody na tds a celkem to slo.. jen se musi hromada veci odstrojit... Na V6 jsem to jeste nedelal, tam ted pujdu na spojku a asi na tesneni pod hlavou
Legend
Odeslal: Sunday 07 June 2009 - 01:15:16

Mě se stejně ten řetěz zdá složitější, asi bych ho ani neuměl vyměnit, za to V6 mám hotovou za 2 hodiny bez speciálních přípravků.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0477 sec,0.0197 z toho dotazů.