• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega elektrika :: Re: centrál na omega b rok 97
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
tomv78
Odeslal: Wednesday 05 August 2009 - 18:37:11
Nevíte někdo kde je umístěná jednotka cetrálního zamykání v omeze b rok 97.Věčně se mi to rozkóduje a musím odemknout klíčem a znova po otočení spínačky a stiskem tlačítka ovladače znovu načíst kód.Co s tím?????Nejlepší by bylo asi nahradit jednotku centrálu nějakou jinou a třeba i s alarmem,ale kde hledat?
Poslední odpovědi
Colommbo
Odeslal: Tuesday 29 September 2015 - 18:34:09

Pochybuju, že Legend anonymnímu návštěvníkovi stránek něco jen tak pošle...
Anonymní
Odeslal: Tuesday 29 September 2015 - 16:47:22

Legend napsal ...

mirek: hoď mail na můj mail, máš ho skrytej na poždadavek...

¨Kepac35@seznam.cz
Olajz
Odeslal: Wednesday 15 August 2012 - 23:37:16

Ahoj prosím mohl by mi někdo na mail taky poslat ten návod jak vyřadit to imo??odešel mi ovladač a musel sem si odpojit i jednotku centrálu..:-( mám to ten nejstarší typ.infra a ovladač v klíčku. moc díky!.mail: Email
Dvorak
Odeslal: Saturday 05 February 2011 - 12:20:41

Legend napsal ...

Potom je ještě možnost imobilizér kompletně vyřadit z provozu, na to ti můžu poslat mailem návod. Potom se dá jezdit tak, že odemkneš klíčem dveře, nebo můžeš i dálkou a dá se normálně startovat.

wisastar
Odeslal: Friday 14 January 2011 - 15:16:43

ty navody jsou pouze pro omegu 1994 ktera ma imo jeste v dalce.. jinak je to na pripojeni k pocitaci a vyrazeni softwerove
Michal
Odeslal: Friday 14 January 2011 - 14:01:27

Mám podobný problém, stratil som jediný kľúč s čipom a nechcem už investovať do auta zbytočne. Ak by ste mi mohli poslať ten návod na vyradenie imobilizéru bol by som rád. Mám Corsu 1,2 rok 94. Vopred Ďakujem.
Email
mates
Odeslal: Saturday 08 January 2011 - 12:12:53

Omylem jsem to smázl, tady to je... __;

DIZELBOY napsal ...

Legend napsal ...

Potom je ještě možnost imobilizér kompletně vyřadit z provozu, na to ti můžu poslat mailem návod. Potom se dá jezdit tak, že odemkneš klíčem dveře, nebo můžeš i dálkou a dá se normálně startovat.


zDRAVIM A CHTEL JSEM VAS POPROSIT O TEN NAVOD NA ODSTRANENI IMOBILIZERU.... MOC BYCH TO POTREBOVAL....DIK MOC JARDA
Email

Martas
Odeslal: Monday 03 January 2011 - 20:48:16

Aniz bych to myslel nejak zle a chtel kohokoliv z neceho podezrivat pri prodeji bych vyzadoval doklady, ze se jedna opravdu o majitele vozu.
JardaB
Odeslal: Monday 03 January 2011 - 19:14:17

deaktivovat to IMHO nejde, ale resenim je koupit tu sadu vyse, bude toho mraky...

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0502 sec,0.0113 z toho dotazů.