• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega ostatní v :: Re: povinná výbava - rezerva
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Brenky
Odeslal: Thursday 17 September 2009 - 19:40:11
Ahoj všichni,
tak už to konečně chválili a zavedli tu změnu v povinné výbavě, ale stejně někteří z nás prd ví. Vím jen to, že moje omega B nepatří mezi nové auta, ale stejně by mě to zajímalo jak to je. Na sttránkách MDCR je jen info: Odkaz a zajímalo by mne, zda třeba bývaly omegy již od výroby bez rezervy, případně jak se k tomu staví Opel (výrobce) ?
Poslední odpovědi
TOMdesign
Odeslal: Wednesday 23 September 2009 - 13:53:44

Vždyť je to na škodovce. Ani se nedivím, že se tomu běhounu chtělo utéct... !!(a)
JardaB
Odeslal: Wednesday 23 September 2009 - 13:15:10

Ta guma ale vypada, ze po zahozeni behounu by se na ni dalo v pohode dojet
Ondre
Odeslal: Wednesday 23 September 2009 - 10:54:57

Kdo to slepi? Rychlost 140 km/h, krasna nova dalnice u Hranic. Brzdná draha cca 100 m. Doporucuji vozit rukavice, pali to . Taky poradnej klic na povoleni sroubu. A neco na zalozeni kola, jak na potvoru siroko daleko zadnej sutr.

Pokracovani ve vlakne Jakou největší kravinu jsem při opravování auta udělal




qpc
Odeslal: Friday 18 September 2009 - 12:57:32

když škrtneš o obrubníka guma prdne na hraně nebo z boku,bude ti opravná sada na dvě věci,rezerva je rezerva..
tom l.
Odeslal: Friday 18 September 2009 - 10:09:47

Ať zůstane rezerva tam kde je. Přehozením kola ztratíš cca 20 minut. Opravou cca 1 hodinu, když to umíš. A co ženské? Nebo, půjčíš nekomu koho neznáš rezervu na dojetí, však on jí vrátí? He, he __;
Lhex
Odeslal: Friday 18 September 2009 - 08:05:34

to je reklama a marketing, prosadily to výrobci, aby u auta za 200 000 ušetřily téměř 1% nákladů - což v součtu neni tak málo
zdůvodnily mj. 150 000km co najede německý řidič na německých rovných a uklizených silnicích než průměrně píchne pneumatiku. btw pneu většinou není starší 4 let a v německu je poněkud jinak fungující síť asistenčních služeb. !_;

pokud to má v malém autě význam, at po městě náhradní kolo nevozí, ale dovedu si představit, že v podmínkách zima, tma, víkend, poškozený ráfek o díru v silnici, může být rezerva otázka přežití.. !!(a)
Martas
Odeslal: Friday 18 September 2009 - 07:54:10

vrgadaa napsal ...

ja rezervu rusim, mam LPG kombika a strach, ze pokud nastane nejaka vazna havarka, tak mi ta rezerva ustreli hlavu (je sice prisroubovana, ale urcite to neni delany na nejaky velotoce ci celni srazku. Nekdy se mrknete na nejaky crash test a predstavte si kolo pohozeny vzadu. Hodim ji do auta jen pri cestach do ciziny, kdy auto je stejne zaskladany kramama az po strechu. Kdyz to doma nepujde zalepit, privezu si kolo druihou omegou anebo se zavola asistencka. Ja se tesim, ze se rezervy zbavim


Presne kvuli tomuhle je rezerva montovana tak aby mela uchyceni nahore a u starsich aut zustaval nevyuzity prostor pod ni.

Mimochodem jizda s rezervou ktera neni pridelana neni pripustna je to nekde v silnicnim zakonu popsano.

S tim vyndavanim rezerv je to problematicky a Opel se k nim jeste nevyjadril (ona je legislativne i nemozna zamena plnohodnotne rezervy za dojezdovou, i kdyz na ulici to pri kontrole nikdo nepozna).

Ja osobne bez rezervy ani ranu, rozcupovany kolo zadnej "sprej" nespravi.
vrgadaa
Odeslal: Friday 18 September 2009 - 07:42:52

ja rezervu rusim, mam LPG kombika a strach, ze pokud nastane nejaka vazna havarka, tak mi ta rezerva ustreli hlavu (je sice prisroubovana, ale urcite to neni delany na nejaky velotoce ci celni srazku. Nekdy se mrknete na nejaky crash test a predstavte si kolo pohozeny vzadu. Hodim ji do auta jen pri cestach do ciziny, kdy auto je stejne zaskladany kramama az po strechu. Kdyz to doma nepujde zalepit, privezu si kolo druihou omegou anebo se zavola asistencka. Ja se tesim, ze se rezervy zbavim
JardaB
Odeslal: Thursday 17 September 2009 - 21:27:55

Jj, i s plynovou nadrzi se rezerva vzdycky nekam strci, naposledy jsem do ni nacpal 10 mlik a jeste 5 plechovek piva - skvela prepravka

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0954 sec,0.0593 z toho dotazů.