• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega ostatní v :: Re: potrebuju hever
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Vodník
Odeslal: Tuesday 29 September 2009 - 08:47:05
Přítelkyně a prátelé, prosím, nemáte někdo nadbytečný hever na omegu B? Já ten svůj zlomil při prvním použití. Předem děkuju.
Poslední odpovědi
Lhex
Odeslal: Wednesday 30 September 2009 - 12:08:11

Csala napsal ...

Dalsia nevyhoda hydraulickeho heveru je, ze pod prah dveri nevleze, ked je koleso prazdne

ten malej vleze, když ne pod práh tak zbývá spousta míst na spodku auta, kam lze bezpečně umístit. tyčka na pumpování má být dlouhá abych pod auto nemusel strkat hlavu.. šroubem navrchu heveru si jednoduše připravím výšku a je to hned.

tady imho nechci dělat flame kvuli takový blbosti. Musím zvedat (jsme chudá rodina ^au ) každoročně kvuli přezutí 3 auta (malý, omegu, velký) a vykloubený lokty a odřený klouby na rukách od země nemám od doby co používám malé hydraulické panenky (jack). Ted se strasně rozmohly v baumaxech a tak, jestli to jsou shity nebo z nich chčije olej, nevím možná jo, to nemění nic na tom že se mi po kličce na heveru a tom podivném praskání při heverování zrezlého auta vůbec nestýská :_:n . To je vše. !!(a)
Lukas
Odeslal: Wednesday 30 September 2009 - 09:09:31

On ten hever z Omegy asi neni moc kvalitni. Kdyz jsem koupil jetou Omegu, byl v ni nepouzity hever a nepouzita rezerva. Pri druhem pouziti heveru hever prasknul v tom kloubu, kde je lozisko. Misto neho ted pouzivam hever z Mondea - jeho provedeni je mnohem kvalitnejsi a je o polovinu mensi. Pri heverovani nemusim ani vyndavat ty plastove krytky z prahu.
Csala
Odeslal: Wednesday 30 September 2009 - 08:53:10

Dalsia nevyhoda hydraulickeho heveru je, ze pod prah dveri nevleze, ked je koleso prazdne
Vodník
Odeslal: Wednesday 30 September 2009 - 08:17:59

legionar napsal ...

vodník, když pojedeš na sraz tak ti jeden vezmu _;


Legi, děkuju, ty nezklameš. Ale volal mi včera Legend, že taky jeden má. Tak já ho prověřím a kdyžtak dám vědět. A neboj, na sraz se chystám.

Pánové, děkuju vám všem. V.
Vodník
Odeslal: Wednesday 30 September 2009 - 08:14:06

Lhex napsal ...

btw za 300-500 hydraulickej a směrem dolu dělá jenom pssss a bez točení !!(a) (a na omegu stačí i malej 1,5t - jde rychleji nahoru)


Děkuju za tip, ale mně je celkem jedno, co dělá hever směrem dolů. Ten můj rupnul směrem nahoru
vrgadaa
Odeslal: Tuesday 29 September 2009 - 14:40:06

vrakoviste je taky reseni
legionar
Odeslal: Tuesday 29 September 2009 - 13:48:48

Hodíme to do klidu a vodník si vybere sám co bude pro něj dobré, jestli platit a nebo dostat hever zadara
Lhex
Odeslal: Tuesday 29 September 2009 - 13:46:17

steve napsal ...

JJ tyhle čínský šity za 300-500kč jsou opravdu vhodný ,kort na Omegu se skoro 2 tunama.
nemluvě o tom že s nima odrbeč půl spodku na plech

čínský.. nevím, nemám, neznám
půlku spodku.. - ne! !Pj:
steve
Odeslal: Tuesday 29 September 2009 - 11:50:21

JJ tyhle čínský šity za 300-500kč jsou opravdu vhodný ,kort na Omegu se skoro 2 tunama.
nemluvě o tom že s nima odrbeč půl spodku na plech

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0674 sec,0.0290 z toho dotazů.