• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega Hi-Fi :: Re: NCDC 2013 cd-changer
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Steeta
Odeslal: Sunday 25 October 2009 - 02:25:13
ahoj, mam takovy problem, sekl se mi pack s CDcky v menici. Nejde vytahnout. kdyz zmacknu tlaticko pro vyjeti packu s CD tak je slyset ze se sice snazi, ale nic nevyjede.. napada nekoho prosim jak ten pack dostat ven? predem diky
Poslední odpovědi
carlito
Odeslal: Wednesday 24 March 2010 - 13:18:46

mám podobnej problém normálne to hralo z changeru a po odpojení baterky mi to porád hlásí error nevíte někdo co s tím vytahnout jde normálně i zandavat
Steeta
Odeslal: Sunday 25 October 2009 - 18:02:01

ouki cihnu,ale tak snadne to mit asi nebudu, me nejde totiz ani CD z changeru prehrat. radio se vyndava temi 4 sroubky co jsou zepredu ze?
Legend
Odeslal: Sunday 25 October 2009 - 17:46:23

Tak jsem na to přišel, proč nejde vyndat šuplík CD měniče, měl jsem na tom zádobníku povolený takový malý šroubek, tak jsem ho utáhnul a je po problému. Bylo akorát potřeba rozebrat CD měnič, jinak bych to asi bez poškození nevyndal. Tak třeba to budeš mít taky tak.
Steeta
Odeslal: Sunday 25 October 2009 - 17:46:15

wow to by bylo super! taky ti to pise CDC Error kdyz se ho snazis vyndat ven?
Legend
Odeslal: Sunday 25 October 2009 - 15:51:58

Mě se to s tím changerem stalo taky, asi před týdnem jsem zjistil, že mi ten šuplíček z CD nejde vyndat, ale ještě jsem se k tomu nějak nedostal, abych ho vyprostil ven. Budu postupovat tak, že si rádio vezmu domů, CD měnič rozeberu (ten lze z rádia odmontovat jako samostatný díl) a zjistím, v čem je chyba. předpokládám, že bude někde něco ohnuté o nějaké desetinky milimetru, případně tam něco mohlo spadnout a zaseknout se, no uvidim. Zrovna se celkem nudím, tak bych to mohl udělat třeba dnes...
Steeta
Odeslal: Sunday 25 October 2009 - 12:22:40

dobra vyzkousim, kdyztak budu bez radia coz se mi zrovna nelibi ale za pokus nic nedam
k tomu changeru asi nevis nic blizsiho vid? jinac dik
Legend
Odeslal: Sunday 25 October 2009 - 12:15:41

Já mám rádio NCDC2015 a kód k němu taky nemám, funguje mi normálně hned po připojení baterky. Ještě jsem toto rádio viděl asi v 5 dalších autech a nevyžadovalo kód, tak je možné, že ani v tomto případě nebude potřeba.
Steeta
Odeslal: Sunday 25 October 2009 - 11:18:32

tak jsem prolezl papiry k autu.. nasel jsem akorat "Car pass" ale je tam toto:
Radio Type/Code: 2013/XXXX
CD-Changer Type/Code: / (proste akorat lomitko a hodnoty prazdne)

takze jsem jak bez kodu radia tak bez kodu changeru.. jsem asi v riti co? :/
Steeta
Odeslal: Sunday 25 October 2009 - 10:31:01

mno ouki vyzkousim, doufam ze k tomu ten kod jak k radiu tak i changeru najdu jeste jsem je nepotreboval
dam potom vedet. zatim dik
Martas
Odeslal: Sunday 25 October 2009 - 07:01:57

No zkus to co obvykle pomaha kdyz se CD sekne v prehravaci ... Odpoj ho od napajeni ... Ale asi budes pak budes muset do changeru zadat kod.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0428 sec,0.0176 z toho dotazů.