• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega ostatní v :: Re: LPG spotøeba
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
PetrB
Odeslal: Sunday 22 November 2009 - 20:56:55
V poslední dobì mì trápí šílená spotøeba Lpg u Opel Omega B 2litr osmiventil.Cca kolem 20 litrù po mìstì.Jaké jsou vaše poznatky prosím.
Poslední odpovědi
Jiřik
Odeslal: Wednesday 22 September 2010 - 11:18:46

Jasně, u těchto nasávaných bývá problém s tou jednotkou. Zkusil bych regulovat tlak na reduktoru, tím se to snad doladí. Měl jsem tu BRC a tam to taky fungovalo nějak všelijak. Mělo by se to vejít do 10 litrů.
JardaB
Odeslal: Sunday 22 November 2009 - 21:09:29

Jestli to ma ridici jednotku, co ridi nejaky ventil na plyn, tak jo. Plynari na to maji cajk, kterym funkcnost lambdy a regulace jednoduse zjisti. Nebo muze byt spatny reduktor atp. Pokud se v tom nevyznas, tak nezbyde, nez navsteva plynaru, aspon na diagnostiku.
PetrB
Odeslal: Sunday 22 November 2009 - 21:05:41

Je to ten starej typ ještě do sání.Taky to nechápu ,vyměnil jsem filtry i svíčky.Mohla by to dělat lambda?
JardaB
Odeslal: Sunday 22 November 2009 - 21:01:28

Seridit, to mi nezezere ani 3litr kdyz davam podlahu pri kazdem pojezdu mezi krizovatkama Asi to nebude sekvence, to mi neprijde mozne.
Martas
Odeslal: Sunday 22 November 2009 - 20:59:29

Nejake poznatky ti mozna nekdo rekne pokud uvedes jaky typ LPG mas namontovany ....

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0356 sec,0.0064 z toho dotazů.