• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega ostatní v :: Re: koupe jineho auta
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
watchi
Odeslal: Monday 30 November 2009 - 20:03:40
zdravim. tak sem tu zas a s dotazem na to, ze vazne uvazuju o koupi jine Omegy. je to auto ktere po vsech strankach vyhovuje a proto ne jiny model Opelu...

jde mi o to, ze do stavajici Omegy budu muset nasypat penize (hardy spojka, lambda, katalyzator a dalsi...) za dalsi bych chtel neco mladsiho a nebo ne s tolika km. ale treba padne i varianta at vezmu penize a vrazim je do opravy a nebo at zauvazuju nad jinou znackou. pisu to sem a budu rad za kazdou radu a nazor.

jako prvni duvod je to, ze sem dostal penize na koupi auita a ten musim do 6 mesicu pouzit. dal se chci zeptat jaky motor v benzinu nejlepe hledat. myslim ze 2,5 je super, ale ty nejde sehnat.

auto bych chtel nejlepe dovezt z Nemecka popr. odjinud, nebot u nas sem nenasel zadny uchazejici kousek. je tu nekdo kdo by mohl auto dovezt, popr. sjet do nemecka na cucku...? diky
Poslední odpovědi
radek28
Odeslal: Saturday 05 December 2009 - 19:30:58

no s těma inzerátama máš pravdu,ale kdo dá peníze dopředu za auto...... tak na tohle neznám odpověd.a mobile.de policie?tak napřed je problém a pak se řeší...určitě jsi plnoletý tak tohle jistě chápeš...
Robas
Odeslal: Friday 04 December 2009 - 12:04:05

No, tak bych to asi uzavřel. Auta si kupují plnoletí, takže každý se může rozhodnout dle vlastního uvážení. Nikoho neodrazuju a hodně samozřejmě záleží na ceně. Takže např. tahle nabídka "smrdí" už jen podle formy inzerátu a jménu prodejce

Odkaz

a na tohle by se naopak zase mrknout dalo, takže je potřeba už doma oddělit zrno od plev...

Odkaz

A ještě poznámka....co dělal jejich hlídací pes/policie v době, kdy byl především mobile.de zaplaven nabídkama extrémně levných aut, kdy prodávající žádali zálohu, případně celou částku poslat předem a kupec pak neměl ani auto, ani love. To byl ten hlídací pes zřejmě v boudě v dlouhodobým kómatu
radek28
Odeslal: Friday 04 December 2009 - 11:09:55

robas:k mobile atd..lidi na západě vůbec neřeší takovýhle věci,prostě auto ojezdí se servisem(jak jinak než v autorizáku) a pak si koupí/nalíznou jiný...po ca.100t.km třebas.a od prodávání jsou handleři,vím,že ve většině případech je auto 100% tak jak je uvedeno/nabízeno.protože na těchhle serverech existuje jejich hlídací pes/policie a oni moc dobře vědí,že by už pak nic neprodali.takže si dovoluji silně nesouhlasit.je jasný.že spálit se může každej ale takhle to zevšeobecnovat a odrazovat...
Robas
Odeslal: Wednesday 02 December 2009 - 14:22:52

Jirka: tak si asi vybírá privátní inzeráty nebo nabídky autorizáků, ale těch je tam minimum. A já za 12 let prochodil po placech v Německu a Švýcarsku asi čtvery boty a už se mi prostě nechce kvůli jednomu autu strávit tři dny v Německu
jirka
Odeslal: Wednesday 02 December 2009 - 11:48:19

Nerad bych odporoval Robasovi, ale ja mam s dovozem aut z nemecka a primo z mobile.de velice dobre zkusenosti, viz i moje vectra. Plus mam kamarada va Brne kterej se tim zivi a nedoveze zadnej vrak, vzdy se vybere vice aut, zarezervuji se a hold kdyz se ti prvni nelibi jedes dal, a z niceho se nestrili. uz jsme takto dovezlli nekolik aut a nikdy nebyl problem, ja osobne mam takto 4ty auto a jedine to doporucuji. vzdy si dovezu slusne auto radove o 1/4 levneji nez mistni a hlavne mene zhuntovane (pokud se da auto zhuntovat za 30 000KM ). hold to nechce spechat a vzit sebou cloveka kterej tomu rozumi. pripadne muzu dat kontakt na toho dovozce a bazarnika z Brna.

Jirka
watchi
Odeslal: Tuesday 01 December 2009 - 13:06:39

vsem zatim dekuju za prispevky a rady. ja bych sel do kombajna prave s tim 3,2 V6 v matu. ale uvidi se, nebot me dnes kluci "ukamenuji" za moji puntickarskou, nespokojenou povahu. !!(a)
Robas
Odeslal: Tuesday 01 December 2009 - 11:39:50

Zdar, no já si vlákno přečetl hned jak jsi ho založil Watchi. Budu upřímnej - na "čumendu" například z Mobile nebo Autoscoutu mě nikdo nedostane. To bývají právě auta od překupníků, kterým dost často něco je. Prostě ho Němec nechce prodávat přímo, aby mu pak novej majitel nechodil vytloukat okna, tak ho prodá raději levnějc někam na plac.
Ze zvědavosti jsem koukl po dlouhé době na aukce, kde se dají vybrat auta přímo od lidí, no a protože si nechtějí zku*vit hodnocení, tak v 99% bývá ve skutečnosti vše tak, jak je udáno v popisu auta.
Tak se mrkni co je momentálně v nabídce a můžeš si to sám průběžně hlídat. Pokud by Tě něco zaujalo, tak to zkusím vydražit, mates si vezme volno, já si vezmu na cestu polštářek a můžeme pro to zajet. Některé vyvolávací ceny mně ale připadají trochu přemrštěné, no chce to hlídat každej den, jestli se tam neobjeví ten správnej kousek.

Odkaz
Richec
Odeslal: Tuesday 01 December 2009 - 10:13:01

Watchi,já Ti to rozmlouvat nebudu,protože budu v práci
Jinak s tím Robasem má mates pravdu Hezký večer přeju fšem zúčastněným
mates
Odeslal: Tuesday 01 December 2009 - 08:19:52

Watchi, mě z tebe asi štrejchne __; Tvoje auto je zcela v poho, až na pár maličkostí. Výměnu hardyspojek máš přece už domluvenou s Robinem...a kat a lambdy budeš měnit zase proč? Já vím, že by jsi chtěl, aby auto bylo bez problémů, abys do toho jen lil benzín, ale pak si pořiď novou káru a na tu asi nemáš. Opravy, které tě čekají jsou v řádu tisíců a navíc jsi do auta už něco vrazil a to se ti nevrátí. Moje omega, kdyby vypadala, jezdila, řadila a žrala jak tvoje, tak si ju nechám...
Ale pokud jsi se už rozhodl, tak s tím asi nic nenaděláme, maximálně tě můžu dnes večer ožrat a rozmluvit ti to
A pokud by jsi chtěl auto z venku, tak se domluv dnes večer s Robasem, tahal auta poměrně často.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0706 sec,0.0268 z toho dotazů.