• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra ostatní :: Re: Jak demontovat omezovač dveří?
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Radek21
Odeslal: Wednesday 02 December 2009 - 19:37:16
Dobrý den,
prosil bych o radu jak vymontovat u astry f 97 tzv "omezovač" dveří u řidiče? Při otevírání dveří mi to strašně cvaká, nejspíše ho budu muset vyměnit a nevím jak? Děkuji Vám
Poslední odpovědi
JardaB
Odeslal: Sunday 15 April 2012 - 19:08:25

Jo ahoj, ten omezovac jsem ti zapomel dat, sehnal jsem ho ze ho vymenim chvili po tom, co jsem auto koupil a nejak jsem si zatim na to zvyknul Zkusim ho najit a kdyz tak poslu Kdyz tak napis, co by to jeste chtelo za nejake drobnosti, vzpominam si, ze jeste ten cudlik na zamykani zevnitr je nejak lepeny, taky jsem mel sehnany dobry... Mam hromadu ruznych dilu z rozebranyho auta.
ZdeněkH
Odeslal: Sunday 15 April 2012 - 19:00:48

Mám dotaz. Mám sice omegu B, ale taky problém s omezovačem. U řidiče je to jakési vypadené. Omezovač drží na sloupku, ale ne ve dveřích. Moc jsem to ještě nestudoval auto mám v podstatě od soboty a nevím jak to tam drží. Zkoušel jsem najít omezovač nový, ale nemůžu ho nikde najít. Dá se to spravit?
Gekon
Odeslal: Thursday 29 March 2012 - 09:54:35

Odpoj baterku a svař to čím chceš stejně asi nemáš zrovna super CO2 a tudíš je v něm stejnej vnitřek jak v te svářečce na elektrody. Obrus si kousek na tech dverich tam dej minus a jestli to svariš ceockem, nebo elektrikou nebo tigem je uplne jedno - ucel sveti prostredky. Kdyz to budes vařit autogenem tak budeš muset prinejmensim ty dvere rozebrat a nebo radeji sundat zbytecne to ohrejes a neco ti schorí pozor na draty.
A nebo nejjednoduzsi resení stav se u nejakeho klempiře nebo zamecnika s odstrojenejma dverma ( klidne na aute a on ti to za par kacek na pockani heftne. Nebo prijed k nám
Colommbo
Odeslal: Wednesday 28 March 2012 - 12:38:02

Já bych to viděl na céóčko, pokud je k tomu přístup. Autogen je docela zbytečnej a klasickou elektriku na auto nebrat. Hlavně předtím stejně radši odpojit baterku.
yby
Odeslal: Wednesday 28 March 2012 - 12:19:06

tak už sem to ve dveřích celý vyrval... musim to vařit autogenem?? Elektrikou to svařovat je asi blbost abych nevodpálil elektroniku ve dveřích
TOMdesign
Odeslal: Tuesday 15 November 2011 - 20:17:29

Já to měl před lety prasklý kolem šroubů... dal jsem velký podložky pod šrouby, tím se to stáhlo a je pokoj...
yby
Odeslal: Tuesday 15 November 2011 - 18:53:57

Zdar já mám stejný problém s dveřma u řidiče zkoušel sem to promazávat dotáhnout to oko na uchycení a nic. Podle mě se to asi fakt už ve dveřích celý vytrhává ven ale nevim co s tim dá se tam nějak normálně dostat?? měl sem i sundaný čalounění ale jestli budu muset ty dveře rozřezávat flexou to se na to radši...
Náčelník
Odeslal: Thursday 03 December 2009 - 20:32:12

Cvakání je v tom oku s tím plastem v oku, šroub, kdy jde klíč o velikosti 10. Dělal jsem to v pondělí a už cvak..cvak...nic, takového Utáhnul jsem to a je klid
Radek21
Odeslal: Thursday 03 December 2009 - 11:31:40

Mě to vůbec nepomohlo promazat, nastříkal jsem tam konkor a je to pořád stejný, co mám přesně promazat?Ten omezovač co je ve dveří?Stačí z boku tam stříknout, nebo rozdělat čalounění dveří? Nebo to oko na karosérii ve kterém je ten šroubek, klín s tou plastovou podložkou?

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1168 sec,0.0766 z toho dotazů.