• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega ostatní v :: Re: "Nova" Omega - podezrele "vyhodna"
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Dave
Odeslal: Monday 25 January 2010 - 11:00:10
Zdravim vsechny omegare.

Muzete mi, prosim, rict, co tahle Omega (nekde okolo je odkaz)? Pripada mi podezrele vyhodna, tak aby to nebyla past. Divny je, ze na fotkach je sedan a v popisu je kombi. Neznate ji nekdo nebo tak?

Odkaz

Diky

Dave
Poslední odpovědi
Kuba1985
Odeslal: Wednesday 27 January 2010 - 08:01:53

Tak je to dost o náhodě sehnat pěknou omegu. Já loni v lednu sehnal 3.0 V6 r.v. 00 sice za 88tis. ale 113tis najeto se sesviskou,po ženký. auto je neskutečně zachovalý ani jsem to nečekal ale i interier je jak novej. Je to prostě náhoda. Ale mam za to že ta o které se tu bavíte už stojí v tom bazaru pěkně dlouho. Už jsem na ní někde narazil když jsem scháněl pro sebe a to je tak rok a půl.Přijde mi to nějaký divný. Jednou jsem se byl podívat na 3.2 a to byla neskutečná past. Interier teda krásnej ,světlá kůže ,ale venek ,otlučený kolem dokola,bouraný,ale oni že ne. a místo 3.2 v tom byl třílitr. tak bacha na takový.
JardaB
Odeslal: Tuesday 26 January 2010 - 21:27:56

Jen dam k lepsimu, ja se predloni jel do Teplic podivat na jednu na fotkach krasnou - no projizdka hruza, svitila diagnostika, chybelo cidlo teploty vzduchu a buh vi co jeste a to byl r.2000, interier totalne vybydlenej, jen shnile to nebylo... Takze bacha na takove detaily, hezkych Omeg uz moc neni, posledni jsem koupil asi ja, protoze byla par let v konkurzu
wisastar
Odeslal: Tuesday 26 January 2010 - 21:15:33

Legend napsal ...

Je to třílitr s mechanickým plynem, tam je akorát rozdíl v sání, že 3.0 už měl tadyto delší sání, zatímco 2.5 měly ještě to kratší stejné s OB.
Loupání plastů je obecně u OC velký problém stačí aby v tom jezdila ženská s nehtama a je to dodrápaný za chvíli, to fakt nedomysleli. Podle stáří to musí mít najeto reálně třeba těch 300tis a víc, ikdyby jezdila třeba jen 30tis za rok.


Aha ja myslel ze vetsi sani maj jenom ty novy...
Legend
Odeslal: Tuesday 26 January 2010 - 19:50:36

Je to třílitr s mechanickým plynem, tam je akorát rozdíl v sání, že 3.0 už měl tadyto delší sání, zatímco 2.5 měly ještě to kratší stejné s OB.
Loupání plastů je obecně u OC velký problém stačí aby v tom jezdila ženská s nehtama a je to dodrápaný za chvíli, to fakt nedomysleli. Podle stáří to musí mít najeto reálně třeba těch 300tis a víc, ikdyby jezdila třeba jen 30tis za rok.
JardaB
Odeslal: Tuesday 26 January 2010 - 19:25:44

Ja tam teda vidim lanka jako u 3.0, pokud dobre vidim...
wisastar
Odeslal: Tuesday 26 January 2010 - 19:20:27

Ten motor ma el plyn takze je to 3.2 nebo 2.6 ne?
Csala
Odeslal: Tuesday 26 January 2010 - 08:19:33

Mam na tachaci 225 tisic km, ale volant ani zdaleka takto ochmatany nemam. A celkove ten interier uz je nejak zdevastovany. To auto ma pol miliona km, alebo preslo cez ruky zlym majitelom
vrgadaa
Odeslal: Monday 25 January 2010 - 21:11:34

je pravda, ze novy omegy stavaly i pres milion, ale kdo by dnes chtel velky zravy auto v nepovedeny V6 motorizaci a jeste k tomu benzin a ne TDI v cervenym icku? Mne to prijde docela dost penez, ale jestli je pekna, tak je to odpovidajici cena. Ja jsem sice na ackovy omegy, ale ekvivalent tj radovy 6val v nadhernym stavu me stal naposledy 6tisic +bursikovne a prepis, takze z meho pohledu je to drahy:-), ale uprimne je to o 10 let mladsi, takze a si jo, dalo by se to zkousnout, ale jen v pripade bezchybneho stavu
Náčelník
Odeslal: Monday 25 January 2010 - 20:29:21

Má to RZ(spz), tak si můžeš ověřit někde přes známého zda to není kradené, bývalé majitele, eventuálně nehody, zkusit se optat u někoho kdo je v pojišťovně zda to nebylo na pojistné události.
Já jsem svojí OB, 96 rok, 2.5 V6 prodal během 2-3 měsíců za 15 tisíc.
Tahle cena je velmi slušná za co jí nabízí.
Si jí otestuj, vem mechanika, počítej s nějakou drobnou investicí a bude Ti věrně sloužit. Já bych jí klidně prubnul.
Souhlasím s Legendem.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1156 sec,0.0740 z toho dotazů.