• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo ostatní :: Re: Autorizák
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Shimi
Odeslal: Saturday 17 April 2010 - 10:21:57
Zdravím,

potřeboval bych radu, tip, ohledně autorizovaného servisu ve středočeském nebo pardubickém kraji. Může to bý klidně i někde jinde, jde mi spíš o to, aby to byl kvalitní servis s dobrou pověstí. Pořídil jsem Corsu GSI 1.6T, kupoval jsem ji v Kolíně, ale zdejší prodejce mi dal přátelskou radu, ať si seženu na servisování jiný servis, že ten jejich stojí za pendrek. Tak se chci zeptat, jestli tady někdo z vás má zkušenost s kvalitním autorizákem. Předem díky.

Shimi
Poslední odpovědi
Jerry
Odeslal: Sunday 18 April 2010 - 23:02:05

Hlavně prosímtě ne Pardubickej !!!!!!!
Já krom jiných neúspěchů zde reklamuji již 3/4 roku jeden xenon a neúspěšně !!!
POZOR !!! ne že by reklamaci neuznali, ale nemůžou ho prej sehnat !!! !!(a) !!(a) !!(a) to je pr.el co ??
legionar
Odeslal: Saturday 17 April 2010 - 20:54:44

já osobně jsem byl teď na pravidelné a vypláznul jsem 8800 pomalu za nic a ještě jsem dneska zjistit že mi praskly váčko od brzdové kapaliny. Tak český servis asi ne , uvažuji že příště testnu německo.
freez
Odeslal: Saturday 17 April 2010 - 19:54:35

Shimi, já bych ty autorizáky spíš rozdělil podle toho co s autem bude, protože aby byli všude machři na všechno to asi ne, ale jsou i autorizáky kde s konkrétní věcí mají zkušenosti a mají i pár kvalitních mechošů, ale fakt záleží jak na co.
JOB
Odeslal: Saturday 17 April 2010 - 19:36:49

Kvalitní autorizák ? To opravdu existuje ? Jo možná tak v německu ale tady ho asi nenajdeš a není to problém jen Opelu.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0597 sec,0.0197 z toho dotazů.