• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní :: Re: střešní nosič
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Hombre
Odeslal: Saturday 22 May 2010 - 11:08:33
Ahoj,
bude pasovat originální nosič (základní-tedy ty příčné) na OPEL VECTRA C, na obě verze, tedy před i po faceliftovou?
Díky
Poslední odpovědi
Sup
Odeslal: Sunday 23 May 2010 - 17:36:48

Hombre: jestli sháníš nosič na Vectrušu a jsi z Prahy, tak se zajeď kouknout sem - Odkaz , mají tam nosiče různých značkových(!) výrobců. Mám od nich příčníky na OmB car. s lyžinami. Příčníky jsou z Al slitiny, mají eliptický profil a stály cca 2.500,- Kč, zatím jsem s nosičem spokojen.
Martas
Odeslal: Sunday 23 May 2010 - 13:29:56

Pises ze mas Caravan s lyzinami, takze ANO nosic ze Sedanu bude mit jine uchyty tedy ti nebude pasovat.
Hombre
Odeslal: Sunday 23 May 2010 - 12:43:27

Zdravím,
takže ten nosič mi tam asi nepůjde. Měl ho na sedanu r.v.2003 poté r.v.2006. Myslím si správně, že sedan má jiné uchyty, než můj kombi?
Díky
Hombre
Odeslal: Saturday 22 May 2010 - 14:40:18

Díky za reakce. Já mám karosářskou verzi kombi a lyžiny mám - edice "Xenon". Nabízené jsou originál GM, stály cca 4.500 Kč.
Legend
Odeslal: Saturday 22 May 2010 - 14:06:12

Ještě záleží, jestli je to sedan nebo kombík, některé verze kombíků mají lyžiny na střeše a některé ne, na to bych si dal pozor.
Lhex
Odeslal: Saturday 22 May 2010 - 12:43:38

pokud vyjdeš z katalogu thule Odkaz tak asi jo, ale sám vidíš, že každý auto má skoro vždycky několik typů střech.. (fixpointy ano ne atd.)

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0758 sec,0.0405 z toho dotazů.