• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Re: Jizda+Klima+Ventilator=strasne zvuky
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Opelina
Odeslal: Sunday 31 October 2010 - 10:13:16
Muzete mi prosim poradit?

Mam VeBe 1.8 16V,X18XEl ,rok vyr.2000
Pri jizde,kdyz je zapnuto klima tak se zepredu pod kapotou ozyvaji strasne zvuky(jakoby nekdo strcil tuzku do ventilatoru),a hlavne kdyz prudceji pribrzdim.
Dodatek:Dokonce uz i bez zapnute klimy kdyz vjizdim do pravotocive zatacky se tyto zvuky ozyvaji.
Pred mesicem:
nove rozvody,nova pumpa,nove svicky,novy teplotni senzor,nove filtry,nove kotouce+desticky-predni osa....atd.
Poslední odpovědi
Martas
Odeslal: Wednesday 03 November 2010 - 08:49:44

Takze kdyz to shrnu :

Dela to bez ohlednu na motor, na zapnuti cekoliv elektrickeho v pravotocive zatacce pri brzdeni.

Vzhledem k tomu o jake zvuky se jedna bych zkontroloval homokineticke klouby/poloosy/naboje kol/snimace ABS a brzdy/kryci plechy + draty a hadicky okolo.
Richec
Odeslal: Wednesday 03 November 2010 - 08:32:20

Opelina napsal ...

Myslite poskozeni narazem?-vylouceno.



Že jsi nenarazila do ničeho nebo nikoho Ty neznamená,že se do Tvého auta neopřel někdo na parkovišti např. při couvání. A na nárazníku to nemusí být ani vidět.
Opelina
Odeslal: Tuesday 02 November 2010 - 23:16:59

Myslite poskozeni narazem?-vylouceno.

PS:Dekuji Vam vsem za Vase rady.


Jeronimo
Odeslal: Tuesday 02 November 2010 - 10:01:11

To mě dělalo při zapnutý klimě jednou taky, ale bylo to ohnutou deformační zónou z jednoho lehčího ťukesu, respektive nedobrzdil jsem Kousek za ní je totiž ventilátor pro klimu. Tohle ale bude asi jinej případ??
Opelina
Odeslal: Tuesday 02 November 2010 - 08:57:06

Rekla bych,ze ne.Zadne zmeny v otackach jsem nezaregistrovala...


ciba
Odeslal: Sunday 31 October 2010 - 19:43:55

je to zavisle na otackach?
Opelina
Odeslal: Sunday 31 October 2010 - 10:34:57

Pri vypnutem motoru,kdyz jsem zapla klimu se to take stalo-jednou(vickrat jsem to nezkousela)byl to strasny rev..
Martas
Odeslal: Sunday 31 October 2010 - 10:21:02

Zajimavej popis ... No asi by to chtelo napred eliminovat jestli je to od motoru nebo odjinud.
Dela to pri vypnutym motoru/vyrazene rychlosti to samy ne bo ne ?

Predpokladam ze pri stojicim aute to nedela.

Pokud by to delalo bez rychlosti hledal bych problem spojka/prevodovka/podvozek
Pokud by to delalo s motorem shodil bych remen jestli to nedela altik/klimatizace/servo a zkontroloval silentbloky ulozeni motoru
Pokud to dela i bez motrou hledal bych zavadu nekde ve ventilatoru nebo necim co s nim nesouvisi


Ale podle tohohle popisu fakt tezko soudit.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0541 sec,0.0100 z toho dotazů.