• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér :: Re: spínací skříňka...POMOC...!!!
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
autojacek
Odeslal: Tuesday 30 November 2010 - 09:28:20
Kluci,potřebuji radu.Ztratil jsem jediný klíč od mé Omegy B (1995).Auto naštěstí mohu odemknout a zamknout dálkovým ovládáním.Zde jsou mé otázky.....vyměňoval někdo z Vás spínací skříňku-jak je to složité....je třeba sundat i volant,nebo ne...zvládne to průměrně zručný člověk....?Kolik asi bude stát použitá spínačka+3 zámky dveří v kompletu a nemá ji náhodou někdo k prodeji...?Abych mohl auto alespoň přesunout do garáže na opravu,mohu nastartovat spojením dvou kabelů od spínačky,abych aktivoval startér.....?Pokud ano,které dráty to jsou přesně...? Jak by se dal odblokovat zámek volantu.Předem díky za každou radu,která pomůže mé svízelné situaci.
Poslední odpovědi
carlito
Odeslal: Thursday 19 May 2011 - 17:40:54

co jsem měl omegu C tak to taky tak bylo musel jsem klíček vytáhnout a pak zandat a teprve šla nastartovat jinak mám spínačku na prodej i s klíčem i imo
Ivan
Odeslal: Friday 08 April 2011 - 06:19:25


To já si právě nemyslím.Odemknu řízení,nastartuju a pokud vypnu motor a náhodou zatočím klíč až na úplně první polohu,pořád by mělo jít pootočit zpět,aniž bych musel klíč vytáhnout a nechat zámek povyskočit..alespoň to tak dřív fungovalo.
Martas
Odeslal: Thursday 07 April 2011 - 07:42:34

Jezisi kriste tohle je normalni snad u vsech aut !!!
Ivan
Odeslal: Thursday 07 April 2011 - 07:35:56

A ještě jeden dotaz k milovanému autu na téma spínačka.Zase Omega C.Mám dva klíče od auta,ten jeden ojetější se mi už zasekl a nešlo otočit.Tím druhým to zatím jde.Teď jsem si všiml jedné věci ,když nastaruju a vypnu motor a náhodou to vypnu až do základní polohy,ak už znovu otočit nejde,musím klíč vytáhnout,spínačka povyskočí ,zamkne se volant,pak normálně odemknu a můžu nastartovat.Je to normální nebo mě čeká někde zaseklá spínačka na parkingu?
patrik
Odeslal: Wednesday 01 December 2010 - 18:44:19

díky moc za radu..vyzkoušim a pak poreferuju jak jsem dopadl..
Legend
Odeslal: Tuesday 30 November 2010 - 23:42:31

Oříškem máš na mysli tu elektrickou část? Pokud jo, tak jediný způsob na vyndání spínačky bez poškození je otočit klíč do polohy 0 (po odkrytí plastů je v této poloze ryska) a pak už jen stačí vzít třeba imbus velikosti 3mm a zapíchnout ho do dirky v hliníkovém odlitku na hřídeli volantu, asi stačí vycvaknout páčku stěraču a dirku najdeš. Spínačka povyskočí ven a je to.
patrik
Odeslal: Tuesday 30 November 2010 - 21:51:24

je to omega b 1995 2,5 TD...předem dík za radu
patrik
Odeslal: Tuesday 30 November 2010 - 16:18:06

zdravím..měl bych prosbu..nevíte někdo jak se dá dostat ven spínačka?...nechce se mi sundavat volant a odvrtávat to...jde to nějak jednodušeji?..klíč mám, ale jazýček co přechází ze spínačky do oříšku odešel a nemůžu tak nastartovat..díky za pomoc
JardaB
Odeslal: Tuesday 30 November 2010 - 13:11:47

IMHO ta uz ma imobilizer RFID v klici, tak asi nenastartujes - sundej kryt pod volantem, to stejne budes muset, ctecka je takovy krouzek kolem spinacky. Pokud tam neni, mohlo by to jit. V zamknutem stavu nepujde spinacka jednoduse dostat ven, to ale asi poradi Legend
Jinak klic i s immobilizerem by snad umeli udelat v Oplu podle VIN, za cca 5000, mam fakturu v papirech od typka, co mi tu stavajici prodaval.
Host
Odeslal: Tuesday 30 November 2010 - 10:31:09

a doplňující otázka...jak se pozná,že klíč má čidlo na imobilizér a od kterého roku výroby se to dávalo do výroby

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0415 sec,0.0157 z toho dotazů.