• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega ostatní v :: Re: [anketa] OMEGA 4x4
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Tomis
Odeslal: Saturday 08 January 2011 - 23:56:32
Jsem objevil, mozna znate mozna ne, tak pro ty co neznaji, ze GM vyrabi v australii Omegu dale pod nazvem Holden Commodore, dokonce od roku 2003 dela i ve verzy AWD odkaz. Skoda,ze je delaji u protinozcu a s pravostranym rizenim Holden Adventra
Poslední odpovědi
Tomis
Odeslal: Monday 17 January 2011 - 11:25:36

mates napsal ...

Tomis napsal ...

To mne privadi na myslenku, proc se vubec zacalo delat pravostrany rizeni a jizda v pravo?? ... takova zbytecnost

Tak moment...s pravostranným se jezdí vlevo a s levostranným vpravo...co je tedy zbytečnost? !Pj:
Tak tady se jezdilo vlevo...pak Národní shromáždění řeklo, že od 1.5.1939 se bude jezdit vpravo....ale pak sem došel Hitler a trochu se to uspíšilo. Kuwa jen bych rád viděl ten chaos toho 1.5.1939 !!(a)


no to musel byt pekny chaos, ale stejne, proc se to vubec rozdelilo... no to uz asi nikdo stejne nepamatuje
nebo udelat volant uprostred a jezdi kde chces
freez
Odeslal: Sunday 16 January 2011 - 11:28:49

mates napsal ...

Tomis napsal ...

To mne privadi na myslenku, proc se vubec zacalo delat pravostrany rizeni a jizda v pravo?? ... takova zbytecnost

Tak moment...s pravostranným se jezdí vlevo a s levostranným vpravo...co je tedy zbytečnost? !Pj:
Tak tady se jezdilo vlevo...pak Národní shromáždění řeklo, že od 1.5.1939 se bude jezdit vpravo....ale pak sem došel Hitler a trochu se to uspíšilo. Kuwa jen bych rád viděl ten chaos toho 1.5.1939 !!(a)


No ono 1.5.1939 musel bejt provoz jako prase !!(a) myslím že ty čtyři auta co jezdily se dohodli rychle !!(a)
Jiřik
Odeslal: Saturday 15 January 2011 - 19:57:11

Svět je funky, tak spalte tanky!
Hujer
Odeslal: Thursday 13 January 2011 - 16:01:04

Podle rešení problémů v současnosti si myslím, že tehdy také měli přechodné období - kdo měl nový vůz s levostraným řízením, jezdil v pravo ostatní vlevo.
mates
Odeslal: Monday 10 January 2011 - 09:45:22

Tomis napsal ...

To mne privadi na myslenku, proc se vubec zacalo delat pravostrany rizeni a jizda v pravo?? ... takova zbytecnost

Tak moment...s pravostranným se jezdí vlevo a s levostranným vpravo...co je tedy zbytečnost? !Pj:
Tak tady se jezdilo vlevo...pak Národní shromáždění řeklo, že od 1.5.1939 se bude jezdit vpravo....ale pak sem došel Hitler a trochu se to uspíšilo. Kuwa jen bych rád viděl ten chaos toho 1.5.1939 !!(a)
JOB
Odeslal: Monday 10 January 2011 - 08:29:51

Jo tady je to co jsem chtěl vědět, takže to vypadá že přední diferák je v olejové vaně motoru jak jsem předpokládal. Stějně to má např. Tatra 613 Odkaz
Tomis
Odeslal: Sunday 09 January 2011 - 22:53:41

tady je neco o tom pohonu a vubec o aute, ma pernamentni nahon na vsechny kola. viz zdroj

The traction-control based, permanent AWD Cross Trac system has been developed, extensively tested and fine tuned by Holden to suit the unique Australian driving environment

ale rekl bych, ze to jede asi mooc pekne

nekde jsem tam cetl, ze se neoficialne dovazi i do UK (VB).

To mne privadi na myslenku, proc se vubec zacalo delat pravostrany rizeni a jizda v vlevo?? ... takova zbytecnost
JOB
Odeslal: Sunday 09 January 2011 - 21:32:49

Kdyby soudruzi z NDR udělali OB,C kupé s V8, nebo aspoň 4x4 tak si myslím že bych si vybral , ale takhle budu muset změnit značku.
Rob2
Odeslal: Sunday 09 January 2011 - 19:34:15

Ne, nelíbí se mi. Technika možná dobrá (nemám info), ale design už tak nějak není Omega. Proč mi to připomíná ŠO Scout? Ten ostatně není 4x4, ale tak maximálně 4x(4). Haldex nepovažuji za 4x4. Berlička! !Pj:

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0735 sec,0.0377 z toho dotazů.