• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra převodovka :: Re: cvrlikání spojka Vectra C
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
3tP2
Odeslal: Monday 21 February 2011 - 18:12:20
Ahoj,chci se zeptat mám čerstvě koupenou Vectru C Kombi motor 1.9 CDTI 88kw najeto 177tkm a při nastartovaném motoru a zařazeném neutrálu když jemně sešlápnu spojku cca 2-3cm ozývá se z motoru takové jemné cvrlikání jako když jdou zuby přes zuby,když ale sešlápnu dál,třeba až k podlaze tak je všechno ok,auto při rozjezdu nedělá žádný problémy,necuká,spojka neprokluzuje a řadit jde naprosto v pohodě.Něvěděl by prosím někdo co by to mohlo zhruba být a jak moc je to problém? Když s tím pojedu do servisu tak jasně řeknou vyměnit celou spojku a nejlíp i dvouhmoták a to je cena tak kolem 35tis což je pro mě noční můra předem díky za reakce
Poslední odpovědi
Colommbo
Odeslal: Saturday 04 August 2012 - 21:30:48

Mám obavu, Empress, že se ti 3tP2 už neozve - není členem klubu a předpokládám, že tu byl v únoru 2011 asi jednorázově pouze jako host, tož na to raději nespoléhej... A radu, co by to mohlo být, máš od kolegy Martase...
Empress
Odeslal: Saturday 04 August 2012 - 11:53:40

Zdravím 3tP2, ako si to vyriešil, mám momentálne ten istý problém.
Ďik za odpo...
Martas
Odeslal: Monday 21 February 2011 - 18:24:57

Tohle jsou celkem obvykle priznaky pro spatne lozisko, ktere ovlada spojkovou lamelu. Samozrejme to zda je vhodne vymenit i dalsi veci zalezi na posouzeni (aby se to za pul roku nemenilo stejne) ....

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0586 sec,0.0285 z toho dotazů.