• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Frontera :: FRONTERA :: Frontera elektrika :: Re: Tachometr
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Petr
Odeslal: Thursday 21 April 2011 - 20:35:05
Dobrý den všem. Mam fronteru 2.2 DTI. A mam problém. Blbnou mi budiky někdy ukazuji a někdy ne. Tak jsem vyměnil budiky za druhe a děla ty same problemy jak se rozběhnou tak to jede bez problemu většinou se rozběhnou po zmačknuti tyčinky na nulovani, ale jakmile vypnu a zapnu motor nebo vytahnu kliček tak nenaskoči neni podminkou že se rozjedou po zmačknuti někdy to nejde vubec. Nevíte někdo co stim ? Děkuji za odpovědi Petr
Poslední odpovědi
Anonymní
Odeslal: Sunday 11 October 2015 - 19:41:47

Ano. Na tom má být nasazený bowden s lanem a čtyřhranem a jde to do boudy k budíkům.
Zorro
Odeslal: Sunday 11 October 2015 - 16:19:25

Dobrý deň,
na obrázku, ktorý prikladám je čidlo rýchlosti pre rýchlomer alebo nie (označené červenou šípkou)?
Vopred vďaka.

Luboš 2.2 sloupnice
Odeslal: Monday 20 January 2014 - 09:38:43

Ahoj vsici je to problem fronter resilo se to na jinem foru a naka firma opravuje jinac mne neslel tachometr otackomer palivomner teplomer ani pocitadlo palubku jsem vymdal nake kontakty preletoval a tetkom castecne jde. Otackomer jen pri zapnuti svetel , palivomner a teplomer normal samy a pocitadlo s tachometrem po ztlaceni nulovani dnes budu zkoumat dal kdyz na neco pridu pripisu hinac mnelo byto byt na 99% palubka
Host
Odeslal: Thursday 15 September 2011 - 20:01:05

k tem budikum co tady píšete mě nekdo rekl že to je špatné čidlo nekde asi na prevodovce
Petr
Odeslal: Sunday 17 July 2011 - 12:50:04

Dobry den. Tak ja tento problem vyřešil sehnal jsem druhe budiky z frontery. A jede to bez problemu cena byla přijatelna dal jsem za ne 1500 kč. A co jsem se dozvěděl budiky na fronterach odchazeji kolem 190000 km takže.
Stepo
Odeslal: Friday 17 June 2011 - 20:57:34

Kdysi jsem to opravoval na Oktuli.....casem se na DPS udelal studenak na napajeci vetvi. Casto se to nedalo jednoznacne poznat, takze se preletoval cely spoj, soucastku po soucastce - staci kazdy spoj jen prohrat, aby se pretavila krystalicka mrizka cinu.
Je velmi velka pravdepodobnost, ze mate stejny problem.....
Host
Odeslal: Thursday 16 June 2011 - 21:38:44

nake řešeni s temi budiky mam ten samy problem v opl servisu řekli vymena 15000kč opravil ste to nak dekuji za odpoved
Host
Odeslal: Thursday 16 June 2011 - 21:29:20

Dobry den mam ten samy problem na frontere 2,2dti s temi budiky nejedou ale jak zapnu svetla tak vali palubku sem rozdelal a očistil kontakty ale nic furt stejny nejde mi ani rychlomer v opl servisu rekli že se to musi vymenit cena 15000kč za budiky jestli to nekdo treba nespravuje nebo tak dik nebo co s tim dik za odpoved
KopA
Odeslal: Friday 22 April 2011 - 13:59:37

To mi příjde jako že je něco se stabilizátorem pal. napětí.
Ten je jestli se nepletu u budíků.
A když píšeš že pokud to jde a dokud se neodpojí el. tak to fachá furt tak to nák blbě nabíhá.
Mi přišlo že to je jen ňákej FET tranzistor tak zkusit vyměnit - to se snad sežene třeba v GME.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0587 sec,0.0209 z toho dotazů.