• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Re: Uni katalyzátor
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Kubba
Odeslal: Sunday 22 May 2011 - 12:17:17
Zdravím všechny,
čeká mě STK s Áčkovou Omegou a jelikož to letos nemám u koho udělat, chci projít naprosto legálně. K tomu mi ale schází pod autem taková ta nezbytná věc jménem katalyzátor. Auto najezdí do 7 tis km ročně, takže nechci utrácet za originál. Nemám ale zkušenosti s uni katalyzátory, tak se chci zeptat, co koupit.

Upřednostňuji cenu před kvalitou.. v extrémním případě to mám v plánu namontovat před STK a potom na 2 roky schovat. Jen bych koupil nerad něco, s čím mi to neprojde...

Je to k benzínovémo motoru C24NE (2,4L) po generálce s novou lambdou... případně pokud by někdo měl použitý KAT s kterým Omega legálně prošla, než byla rozebrána...

Díky za info
Poslední odpovědi
Kubba
Odeslal: Sunday 22 May 2011 - 14:53:48

Za 500,- by to byl luxus.. pokud je z Áčkové Omegy a ve stavu, kdy ještě půjde vařit, tak beru. Jinak budu muset ještě ověřit, že ho nacpu nějak rozumně pod podlahu. Jsem taky z Phy, takže pokud ho chceš prodat, napiš mi na halcin(_)seznam.cz kde a kdy a já si přijedu. Díky
Kubba
Odeslal: Sunday 22 May 2011 - 14:16:20

" Diagnostika a opravy vozů Opel - Praha a okolí"... aha že se ptám _;
Kubba
Odeslal: Sunday 22 May 2011 - 14:12:21

Dalo by se o něm uvažovat. Peněz teď moc není, tak každá úspora dobrá. A to je přímo z Áčkové Omegy?

btw ty si myslím z Prahy, že?
Legend
Odeslal: Sunday 22 May 2011 - 14:05:25

Nechceš za 500,- použitý ve 100% stavu? Jeden bych měl _; Stačí navařit na auto a je to
ciba
Odeslal: Sunday 22 May 2011 - 14:02:27

jako ten motor jako celkove nic moc ale nejel spatne:D nemuzes srovnavat novejsi motor se starsim=)...ale tak ci tak 100octanu tam nepatri tak se div:D
Kubba
Odeslal: Sunday 22 May 2011 - 14:01:41

ok tak díky za doporučení. Ceny mají slušné, do 2tis se určitě něco najde. Ještě to skočím přeměřit pod auto a pak už jenom doufat, že si na STK nenajdou nějakou malichernost, které jsem si nevšiml.
Kubba
Odeslal: Sunday 22 May 2011 - 13:53:33

a zkoušel si porovnávat emisní průkaz od C20NE s C24NE?

C24NE je sice super motor na údržbu, docela to i jede a celkově jsem si ho zamiloval... Ale přiznejme si, že po stránce vstřikování paliva je to přecijen ještě o jednu generaci zastaralejší než dvoulitr. Ono to vypadá stejně, ale když si člověk uvědomí jaká je tam ŘJ a jak si bere signál od čidla škrtící klapky nebo jak pracuje s LAMBDou... s výběrem správné uni lambdy jsem si už zažil svoje. Uni jsem vyzkoušel DELPHI a BOSH, celkem 3 ks. Všechny doporučované výrobcem pro tento typ motoru a fungovalo to snad hůř, než kdyby tam LAMBDA nebyla. Nakonec jsem naštěstí sehnal takřka nového origo Boshe z havarovaného auta.

Taky se tomu motoru zásadně nelíbí 100 oktan benzín od Benziny.. nechápu proč. Na W-Power, LPG nebo i ukrajinskou břečku to jezdí pěkně.
JardaB
Odeslal: Sunday 22 May 2011 - 13:42:34

Ja to kupoval na Odkaz a bez problemu, druhy den doma (i s vyfukem teda)
ciba
Odeslal: Sunday 22 May 2011 - 13:31:11

proc emisni prasatko?mely jsme ji a v poho stk 2 krat..

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0543 sec,0.0291 z toho dotazů.