• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira elektrika :: Re: nejde servo, svítí ABS ...
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
tomino1978
Odeslal: Wednesday 25 May 2011 - 12:34:13
Ahoj měnil jsem svorky u baterky z důvodů že se utrhly šrouby při výměně baterky a od té doby občas problikne symbol baterky na palubce a už asi 6x praskla pojistka č.30 co je od ABS, nevím zda to souvisí s tou výměnou nebo ne. Někdy je to v poho a někdy hned praskne a tím nejde rychlost, servo, počítání kilometrů atd. Díky za rady jde o Zafiru r.v.99 1,8 elegance 85kw
Poslední odpovědi
tomino1978
Odeslal: Friday 27 May 2011 - 18:58:01

Tak změřeno a dobíjí jak má, ještě jsem zjistil že na volnoběh ta kontrolka neproblikává jen při jízdě a nejvíc třeba při jízdě z kopce když jde auto jako na čumák, jinak tedy praskání pojistky jsem prozatím vyřešil že místo 10 jsem tam dal 20 a je kupodivu zatím klid, ale to je jen dočasně
tomino1978
Odeslal: Wednesday 25 May 2011 - 16:43:37

ok nechám to změřit, nej by bylo kdybych mohl přijet za někým z vás tady v Praze nebo okolí. Já jsem na to talent jak generál ze superstar DD
Martas
Odeslal: Wednesday 25 May 2011 - 16:39:42

Zmer dobijeni, u Zafiry A je servo honeny elektromotorem.
Legend
Odeslal: Wednesday 25 May 2011 - 16:10:20

Není někde naříznutej kabel o plech?
Host
Odeslal: Wednesday 25 May 2011 - 12:36:26

tomino1978 napsal ...

Ahoj měnil jsem svorky u baterky z důvodů že se utrhly šrouby při výměně baterky a od té doby občas problikne symbol baterky na palubce a už asi 6x praskla pojistka č.30 co je od ABS, nevím zda to souvisí s tou výměnou nebo ne. Někdy je to v poho a někdy hned praskne a tím nejde rychlost, servo, počítání kilometrů atd. Díky za rady jde o Zafiru r.v.99 1,8 elegance 85kw


P.S. svorky a ostatní je pořádně dotaženo a když bych to utahnul víc zas by to ruplo DD

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0355 sec,0.0074 z toho dotazů.