• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér :: Re: Příliš velký odpor řidičova airbagu
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
FastArrow
Odeslal: Saturday 05 November 2011 - 21:40:06
Ahojte, svítí airbagy, diagnostika říká, že je velký odpor čelního airbagu (řidičův). Vyměnil jsem volant i s druhým báglem (předtím funkční) a stále to ukazuje stejnou chybu i po vymazání chyb. Nevíte čím to může být??

Mám 2,5TD 97
Jak se to stalo: dal jsem auto do bazaru v pořádku a pak si ho vyzvednul a už to bylo k.o. ) Takže to šlo samo... Nicméně baterka byla k.o. tak to startovali asi "šokem" (velká bedna a když auto startuje, tak zmáčknou knoflík a auto dostane asi silnější proud nebo tak něco - nevím přesně jak to funguje). To píšu jen pro případnou dedukci co s tím bylo.

Díky za každou radu!

George
Poslední odpovědi
FastArrow
Odeslal: Tuesday 08 November 2011 - 22:37:30

Ano, kroužek je taky měněný. Máš nějaký další nápad? Řídící jednotka baglu?
Legend
Odeslal: Saturday 05 November 2011 - 23:52:12

Kroužek zůstane v autě, když se sundá volant, opravdu je taky vyměněný? Občas se stane, že praskne foliový kabel uvnitř kroužku
FastArrow
Odeslal: Saturday 05 November 2011 - 22:13:46

No jak jsem viděl ten volant, tak to se měnilo včetně kroužku. V podstatě do toho kroužku vedou už jen dráty... Takže ten byl taky měněný.

Martas
Odeslal: Saturday 05 November 2011 - 21:43:52

Ten Airbag to "nevidi" pokud jsi si jistej ze ten cos vymenil je v poradku tak zkontroluj vedeni a pokud na nic neprijdes tak zkus vymenit "krouzek" pod volantem.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0409 sec,0.0169 z toho dotazů.