• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Sintra :: SINTRA :: Sintra motor :: Re: Cukání Motoru Vectra B 16i 16V
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Alex
Odeslal: Monday 12 December 2011 - 20:41:07
Zdravím,chci se zeptat,z jakých důvodu a proč,mi motor každý den,jede na 3-Válce,přizahřátí motoru na teplotu pod 80°c ,Cuká jak kdyby mě někdo,roztahoval nebo tlačil ?:!: ...je možný?zda by to byli vadný svíčky,který jsem měnil před cca 6-7 měsíci BOSCH-ky,původní Svíčky,tam Byli BRISKy , ty tam byli a auto,mi nedělalo žádnou neplechu,...jezdilo bez problému,motor táhnul jak býk ...ted i stim to,nezkušenym připadem,nemůžu příjd na malou technickou závadu,kde to může dělat neplechu....prosím,o menší Infro,nebo přímou informaci od zkušených řidiču s Opel Vectra Typu B Rv95 74kw ..děkuji
Poslední odpovědi
lesak
Odeslal: Wednesday 14 December 2011 - 08:58:56

Nehledě na to že múže být vadná svíčka a je jedno že tam nejsou dlouho už se mi stalo že byla vadná i nová.Skus je vyměnit je to to první a nejlevnější co bych zkoušel.
JardaB
Odeslal: Monday 12 December 2011 - 22:56:37

Jaky to je motor? Nektere mely problemy se zadrhavanim nebo podpalovanim ventilu, v prvni rade bych zmeril kompresi valcu hlavne zastudena.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0602 sec,0.0098 z toho dotazů.