• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: ZAfira interiér :: Re: bezp. pásy
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Miro
Odeslal: Wednesday 28 March 2012 - 16:45:04
Zdravím vás. Nevíte někdo kde bych sehnal bezpečnostní pásy na 3. řadu sedaček? Díky
Poslední odpovědi
Martas
Odeslal: Thursday 29 March 2012 - 11:52:52

Miro napsal ...

Díky moc, zavolam, no v opli se mi koukal, ze na zafiru to nejde. ale zavolam tam dik


Maji pravdu na Zafiru to nejde.
Miro
Odeslal: Thursday 29 March 2012 - 11:41:27

Díky moc, zavolam, no v opli se mi koukal, ze na zafiru to nejde. ale zavolam tam dik
Legend
Odeslal: Wednesday 28 March 2012 - 23:06:35

Zavolej na číslo 296 508 355, je to zastoupení Opelu, kde vystavujou potvrzení o přestavě a řekl bych z 99%, že auto půjde papírově zpátky přestavět z N1 na M1, protože jsem to minulý rok dělal, konkrétně u Vectry C. Potvrzení vyjde asi na 2000 a následně je potřeba absolvovat přestavbovou STK, která se pohybuje okolo 2500. Sice to něco stojí, ale potom bude auto papírově naprosto OK pro 7 osob
Miro
Odeslal: Wednesday 28 March 2012 - 22:53:20

Mně se jedná o popojiždění cca 30 km. vím že si spousta lidí řekne že stát se to může i na 1km, toho názoru jsem ij á no jená se o 1 X za rok.
wisastar
Odeslal: Wednesday 28 March 2012 - 21:01:37

Martas napsal ...

Host napsal ...

jo jedná se o verzi N1. nový nechci kupovat, aco jsem volal vrakoviště tak nemaj.dik.


jj takze auto je definitivne 5ti mistny a na zadnich sedackach nesmis nikoho vozit takze je jedno jestli tam pasy mas nebo ne.


vis ono mu asi jde o bezpecnost tech cestujicich kteri tam pojedou, a ne o to jestli tam podle papiru bejt muzou nebo ne.....
Martas
Odeslal: Wednesday 28 March 2012 - 20:41:05

Host napsal ...

jo jedná se o verzi N1. nový nechci kupovat, aco jsem volal vrakoviště tak nemaj.dik.


jj takze auto je definitivne 5ti mistny a na zadnich sedackach nesmis nikoho vozit takze je jedno jestli tam pasy mas nebo ne.
Host
Odeslal: Wednesday 28 March 2012 - 20:38:38

jo jedná se o verzi N1. nový nechci kupovat, aco jsem volal vrakoviště tak nemaj.dik.
Martas
Odeslal: Wednesday 28 March 2012 - 18:47:51

No tak co se kupuje tak obvykle nekde v obchode, u aut je jeste jedna spacialita a to jsou autovrakoviste.

V nakupu bych problem nevidel ale predpokladam, ze ty pasy poptavas proto, ze tvoje auto bylo v minulosti kvuli odpoctu DPH vybaveno prepazkou (a pasy byly odstraneny) a tedy v TP je napsano ze se jedna o 5ti mistny automobil a ver tomu, ze i kdyz jsi prepazku demontoval tak to auto uz 5ti mistny bude navzdycky i kdyz si tam ty pasy dodas.

S tim sopuvisi i vsechny nasledne problemy kdyz se nedejboze stane nehoda a bude vzadu na tech sedackach nekdo sedet a bude zranen ani nepremejslej jaky postihy te potom mohou cekat !!!
Miro
Odeslal: Wednesday 28 March 2012 - 16:48:17

Pro doplnění Opel Zafira 2009

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0533 sec,0.0088 z toho dotazů.