• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Re: Hilfe!!!
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
OmegaV6Petrol
Odeslal: Saturday 31 March 2012 - 17:30:45
Dobrej, potřeboval bych od Vás poradit… Začala mi znovu cukat má Omega (2,5i V6) Před dvěma lety byly měněny kabely a zapalovací cívka. Teď ale, když nastartuji a dám ruku (z pohledu na motor) vpravo na sání tak je cítit že si to tam někde přisává faleš. Mám doporučeno přetěsnit sací potrubí, co se musí přitom ještě přetěsnit? Mám olej ve svíčkách na té samé straně, tak rovnou udělám i víka ventilů. Díky za radu.
Poslední odpovědi
KopA
Odeslal: Friday 06 April 2012 - 15:27:35

OmegaV6Petrol napsal ...

Tak super, vyhodil jsem 1300,- za těsnění Elring... Je menší cca o tři milimetry na délku a druhé prozměnu není dobře vyřízlé do obloučku... Poradíte od koho kupovat? (ner!


* 3mm a co má bejt - to je guma to natáhni ne?
* Není levý a pravý nezáměnný?
* Vrátit kdes koupil že to není ono a zkusit jiný.
ciba
Odeslal: Friday 06 April 2012 - 10:16:18

no polaci za hranicema jsou opravdu vyhodny...ono staci vyhrabat par inzeratu na VB a celkem se i sehnat daji..ale teda 600zlatejch masakr:D ale zase bude klid..
Stepo
Odeslal: Friday 06 April 2012 - 07:01:03

Ja vcera sehnal hlinikova vika ( konecne )....ale v Polsku, nastesti hned za hranicema, zato vsak ku*evsky draho. Oni moc vedi, ze je po tom shanka.
Vzal si 600 zlotych za 2 vika vcetne tesneni a olejove zatky.....

Jinak se daji jeste nejake sehnat na allegro.pl, pripadne ebay.co.uk.
Cena ovsem nic moc.
OmegaV6Petrol
Odeslal: Thursday 05 April 2012 - 23:58:42

To D.J.: Nemám jen sadu na víka ještě jsem koupil těsnění sacího pot. + ol. vany. To vše + sleva 1.300,-(VO) Ale vše Elring tak snad ty ostatní budou použitelný.
JardaB
Odeslal: Thursday 05 April 2012 - 22:47:56

Jde o znacku, y levny jsou na hov.o a ty drahy u starych vik taky. Krouzky jsou normalni O-krouzky, co se koupi za 2 Kc vsechny.
D.J.
Odeslal: Thursday 05 April 2012 - 22:37:52

Kdes to kupoval, teď se dívám na Elit a jedna sada těsnění stojí 1216,-, sada 2ks těsnění bez o-kroužků 656,- , leve a pravé samostatně po 312,-, sada těsnění od výrobce PAYEN 486,- a těsnící kroužky víka ventilů jsou samostatně za 11,- kus.
OmegaV6Petrol
Odeslal: Thursday 05 April 2012 - 19:07:37

Nojo, jsem holt každej den v práci a dostal jsem den volna (nečekaně) tak jsem toho využil a sjel narychlo do Elitu, za těch 1300,- jsem koupil sadu těsnění tak z toho snad bude něco k použití... Hliniky bych taky bral...
JardaB
Odeslal: Thursday 05 April 2012 - 14:00:36

Ja tam zas dal silikon tak za kilo a je to OK
ciba
Odeslal: Thursday 05 April 2012 - 12:04:14

jak si mohl vyhodit za tesneni 1300?:DD tolik me staly hlinik vika plus jejich tesneni:D

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0562 sec,0.0261 z toho dotazů.