• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní :: Re: Vectra C - spolehlivost
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Milan K
Odeslal: Saturday 12 May 2012 - 16:18:46
Zdravím. S kamarády se chystáme na 14 denní cestu do Skandinávie a máme k dispozici Vectru C r.v. 2005 2.2 cdti. Má najeto cca 250 000 km (ověřeno, 1. majitel- známý). Nikdy s ní nebyl problém až na palivové čerpadlo (které je nedávno měněné). Jednou do ní byl natankován benzín, ale to bylo opraveno. Pravidelně servisováno.

Máte někdo s podobným kouskem nějakou zkušenost? Nějaké neduhy objevující se při výše zmíněném počtu kilometrů? Troufli byste si na takový podnik s takovým autem?


Bude se jednat o naložené auto se 4 kolama na střeše.

za příp. rady, tipy, kritiku,... budu vděčný
Poslední odpovědi
Host
Odeslal: Sunday 13 May 2012 - 15:58:30

Supr, děkuju moc všem

Samosebou nářadíčko sebou bereme, stejně tak jako klubovou kartu UAMK.

Já osobně zkušenosti s Oplíkama nemám, tak jsem se chtěl ujistit ohledně nějakých nešvarů (např. moje osobní zkušenosti s Renaultama jsou, že po 120 tis. bych s tím nejel ani na Slovensko)
Lhex
Odeslal: Sunday 13 May 2012 - 12:06:36

tak zastavit se může i nový auto... každopádně nejen do pustiny se vyplatí vzít nějaké to základní nářadíčko (ale to kvuli kolům asi berete), asi nějaký spojovací a lepicí pomůcky (pásku nebo i bandáž na hadice apod.), a na cestu v noci dobrou baterku... kolik má auto najeto je skoro jedno
Colommbo
Odeslal: Sunday 13 May 2012 - 10:57:13

Nebojte se toho, chlapi - čtyři kola dole, čtyři kola na střeše - i kdybyste to někde převrátili na boudu, pojede to dál... _;
Legend
Odeslal: Saturday 12 May 2012 - 18:07:46

Já bych se nebál a klidně bych tím autem jel. 250tis km není na VC nijak moc a když je vyměněné vstřikovací čerpadlo, tak mě nenapadá nic, kvůli čemu by auto mělo někde zůstat stát.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0688 sec,0.0135 z toho dotazů.