• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira podvozek :: Re: samostav brzdového třmenu kotoučové ruční brzdy
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
ruda
Odeslal: Sunday 22 July 2012 - 13:43:05
Zdarec lidi, potřeboval bych poradit s ruční bVyměnil jsem na zadním kole brzdový kotouč a chystám se tam dát nový brzdový destičky, všechno jde bez prpblémů a už to montuji zpět a potřebuji stáhnout brzdový váleček do třmenu aby se mi tam vešli nový brzdový destišky a nějak se mi to nedaří, na brzdový m třmenu je akorátšroub s brzdovou hadičkou, odvzdušňovák a ze spodu nějaká hlava šroubu 13mm zapuštěný ve třmenu.
Prosím poraďte jak to mám udělat aby mi váleček zalezl do třmenu.
OPEL Zafira A 1,6 16V r.v.1999



Dík
Ruda
Odkaz
Poslední odpovědi
ZZ
Odeslal: Monday 23 July 2012 - 09:50:41

Taky jsem měnil zadní bubnokotouče a nemohl jsem je tam dostat. Vše rozhýbané, kotouče i pakny nové a nešlo to. Aušuš výrobek to byl. Jelikož nebylo jak reklamovat tak jsem zbrousil nové pakny a pak už to šlo
JOB
Odeslal: Monday 23 July 2012 - 08:49:10

Aha koukám že tady už se nejedná o ten blbej bubnokotouč. Tak to pak bude asi jak píše kolega Standa
Standa
Odeslal: Sunday 22 July 2012 - 22:41:45

Valecky se musi zasroubovat. Doufam, ze si to nezkousel silou, mohly by byt uz po smrti...

Odkaz
JOB
Odeslal: Sunday 22 July 2012 - 15:41:18

Zatím u každého Opela stačilo pouze zatlačit. Problém bude v tom že zadní brzdy se na autě většinou jen flákaj a tak občas pěkně zatuhnou. Vezmi truhlářskou svěrku a utahuj, pak zese přez brzdovej pedál opatrně vytlačuj až se rozhýbe.
JardaB
Odeslal: Sunday 22 July 2012 - 14:33:52

Nevim presne jak tady ale typicky se musi valecek pri zatlacovani pootacet, jakoby zasroubovat pri tlaceni na nej.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0526 sec,0.0189 z toho dotazů.