• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra převodovka :: Re: Převodovka-otáčky motoru jsou moc vysoké
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Roman
Odeslal: Wednesday 10 April 2013 - 21:28:15
Dobrá den prosím o radu mam zafiru 2001 motor 1,8 16v 92kw jsem sni velice spokojen až na jednu věc a to je že to má vysoké otáčky motoru ve 100km/h točí už 3100otáček a ve 130km/h točí 4100otáček a to je velmi mnoho ta převodovka je velice krátká.A tak bych se chtěl zeptat zda nekdo namá skušenosti s výměnou převodovky za delší.Četl jsem diskuze že by tam měla pasovat převodovka s dizlové zafiry 2dti74w ale nevim co je na tom pravdy.A zda nekdo neví jaká by se tam hodila?dekuji za odpoved ROMAN.
Poslední odpovědi
ajča
Odeslal: Tuesday 18 June 2013 - 16:35:32

tohle se v UK dá velice jednoduše. Já když jsem kdysi bydlela v LND tak jsme pro náhradní díly jezdili na scrapyard ale dá se v pohodě objednat i přes ebay
Legend
Odeslal: Thursday 11 April 2013 - 10:04:36

Pro motorizaci 1.8 92kW se dělala krátká a dlouhá verze převodovky, značí se F17CR a F17WR a ty potřebuješ F17WR, ta bude ve 130 točit okolo 3000 otáček. Z diesela se myslím použít nedá, bude mít jinou přírubu, je třeba shánět z 1.8, ale označení WR. Toto provedení se dodávalo např. pro Anglii a západní evropu, takže na vrakovišti by se z anglické verze měla dát v pohodě sehnat, je jich dost.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0449 sec,0.0121 z toho dotazů.