• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega motor :: Re: Olej v chladící kapalině
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Time_Raider
Odeslal: Sunday 05 April 2015 - 20:59:05
Pěkné velikonoce přeji všem, kteří jezdí a nemusí řešit trable se svým mazlíkem jako já.
Začalo to prasklým chladičem, tak jsem ho nechal vyměnit. Čím dál víc se projevovalo kolísání otáček a tak jsem se rozhodl podívat na sání. K mému úžasu bylo plné hmoty podobající se tempo pastě. Až poté mne napadlo prohlédnout expansku, také na vrchu plné tohoto mazutu.
Podle toho co jsem četl, měl by být problém v chladiči oleje. Mám motor 2.2 16V 106kw Y22XE.
Mohl by mi nějaká dobrá duše popsat postup jak se k výměníku dostat popřípadě jak vyčistit zbytky po emulzi?
Poslední odpovědi
Colommbo
Odeslal: Monday 13 April 2015 - 14:45:52

Tak to prostě je (kupř. nové vstřikovací čerpadlo na motor 2.3TD v áčkové Omě vyjde na bratru 70tis.Kč) a není třeba se tomu smát - stačí si uvědomit, za kolik se prodávala nová Omega a tomu jsou prostě přizpůsobeny ceny originálních náhradních dílů. Jestli tohle někomu nedochází, je to jeho věc...
Time_Raider
Odeslal: Monday 13 April 2015 - 12:27:03

Tak jsem se byl v sobotu zeptat v Opelu kolik by stál výměník. Odpověděli mi, že se dělá pouze originál, který přijde bratru na 18tisíc. Polovina z ceny auta?
Zasmál jsem se a jdu hledat po vrakovištích.
Colommbo
Odeslal: Sunday 05 April 2015 - 22:05:06

Odkaz

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0562 sec,0.0173 z toho dotazů.