• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra interiér :: Re: loketní opěrka Astra G
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Tomáą Hlavsa
Odeslal: Saturday 02 July 2005 - 18:22:46
Montoval jste někdo dodatečně loketní opěrku do Astry G? Kde a za kolik se dá sehnat? Ocením veąkeré zkuąenosti. Vąem děkuji. Můľete klidně i zaslat odkaz na foto. Díky
Poslední odpovědi
lacika
Odeslal: Monday 18 September 2006 - 20:17:59

Super, dobry napad, chcel som to spravit z boku,
ale takto to bude urcite lepsie. Dik za radu.
Host
Odeslal: Monday 18 September 2006 - 17:18:09

Zdar,
je to malo. Operka se bude ohybat dopredu. Ja jsem vyndal zadni popelnik ve stredovym tunelu a po prichyceni operky podle navodu zeshora , zezadu svrtal tunel s operkou 2 dirama pro samorezné srouby a sesrouboval. Popelnik vratil a neni to videt. Takze srouby zeshora podle navodu a 2 srouby zezadu. Je to fixovane ve dvou smerech a drzi to dost.
lacika
Odeslal: Monday 18 September 2006 - 10:41:29

Cafte,
uz mi konecne prisla opierka z guzu a prekvapilo ma,
ze je to predpripravene na uchytenie dvomi samorezkami.
Nie je to trosku malo? Bude to tam drzat? Nemyslim, ze to bude velmi pevne.

dik
prťka
Odeslal: Sunday 10 September 2006 - 05:15:01

Jak najdeš prdlajz...toto vám nestačí Odkaz
foto
Odeslal: Saturday 09 September 2006 - 23:44:32

...zdravím je možné i pro mne poslat foto, nebo je umístit někde v galerii, na strankách zubří naj prdlajs Email dekuji
lacika
Odeslal: Monday 04 September 2006 - 16:20:17

Ahojte,
mozete mi niekto prosim poslat na mail Email fotky ako vyzera ta opierka z guzu v astre G?
Vopred dakujem.

Křemílek
Odeslal: Tuesday 21 March 2006 - 17:46:58

Ahoj, taky bych si rád nechal namontovat loketní opěrku. Nevíte někdo, kde by se dala sehnat za rozumnou cenu? Třeba z nějaké bouračky apod?
TH
Odeslal: Sunday 19 March 2006 - 10:39:13

Ahoj Opeláci. Vážně přemýšlím o koupi loketní opěrky do své Astřičky G. Jaké s tím máte zkušenosti? Jaká je nabídka? Vím pouze o opěrce od Gumáren Zubří. Díky za radu. Tom
Tomáš Hlavsa
Odeslal: Friday 22 July 2005 - 13:00:42

Dnes jsem volal do Opla a tam mi sdělili, že do Astry G se nevyrábí originál loketní opěrka. To co Opel nabízí je nějaký zahraniční výrobce ale ne origoš Opel. Nemáte někdo fotky loketní opěrky namontované v Géčkové Astře od výrobce Gumárny Zubří? Jestli ano tak prosím o foto na maila Email. Díky To co nabízí Opel je za 2.5tácu to ať si nechaj.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0375 sec,0.0076 z toho dotazů.