• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega převodovka :: Re: omega A špatně řadí
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
bembas
Odeslal: Friday 05 August 2005 - 15:34:00
po zahřátí jde špatně řadit zpátečka,i jednička tam jde špatně.spojku jsme potáhly,žádný výsledek.může mi někdo poradit?
Poslední odpovědi
IBUS
Odeslal: Tuesday 13 November 2007 - 15:41:48

bembas napsal ...

po zahřátí jde špatně řadit zpátečka,i jednička tam jde špatně.spojku jsme potáhly,žádný výsledek.může mi někdo poradit?

Nedávno sem tohle řešil na mladýho OA a vod fofrklacku k převodovce de táhlo který je u převodovky na čepu. Má pojistky z obou stran a ta spodní vypadla. Čep povyjel nahoru táhlo tím mělo větší vůli, šlo špatně řadit a fofrklacek se třepal jak v ůkole. Zkus se na to táhlo podívat snad budeš mít kliku a bude to jen tahle maličkost.
Legend
Odeslal: Tuesday 13 November 2007 - 09:49:32

hery: bylo tam akorát vysypané hlavní ložisko, přes které vede hnací hřídel od spojky do převodovky, stálo asi 1300. Jinak bych koupil jinou převodovku, když stojí na vrakovišti 3-5tis.
hery
Odeslal: Tuesday 13 November 2007 - 09:12:44

legend co jsi na ni opravoval a jake byly ceny dilu.
Legend
Odeslal: Monday 12 November 2007 - 18:05:27

Nedávno jsem opravoval převodovku z Omegy B 2.0 16V a dost jsem se divil tomu, že má synchronizované všechny kvalty včetně zpátečky, to jsem ještě na jiném autě neviděl. Ale je to znát, když jedu třeba rychlostí 2km/h dopředu, tak v pohodě jde dát zpátečka bez krchnutí. Docela jsem si na to zvyknul a když jedu třeba v půjčeném autě tak málem očešu zuby, když nemá synchronizaci zpátečky.
vrgadaa
Odeslal: Monday 12 November 2007 - 17:19:29

2Martas:
Nikoliv oni neprotahli:-), ale potahli, predpokladam, ze nasponovali spojkove lanko, ci tak neco, ne kazda omega ma hydraulickou spojku...
...
Ale jinak je to divne, prave to, ze je prevodovka primo pod radici pakou a je to natvrdo bez vselijakych zadrhgavajicich tahel, je zpravidla velkou vyhodou umoznujici prsne razeni:-(
Martas_
Odeslal: Monday 12 November 2007 - 16:17:02

Co znamena ze jde radit spatne - jde to ztuha, nebo dokonce prez zuby, a co ostani rychlosti ? A ja si lze vysvetlit pojem "protahli jsme spojku" ?

1 a zpatecka nejsou synchronizovane tazke jdou vzdycky vic ztuha, priznaky mohou znamenat jiz opotrebovanou spojku.

Co to udela kdyz jedniku tam davas prez 2 ?
Jakub Horyna
Odeslal: Monday 12 November 2007 - 16:09:06

to je docela normalni.. mam Ačko a jelikož mas skoro pod tim fofrklackem prevodovku primo tak se nediv.. zadny tahla nic... proste " natvrdo" __; ?lola
bembas
Odeslal: Friday 05 August 2005 - 19:16:32

projel jsem celou poradnu,a kde nic,tu nic.ptal jsem se v servisu a že to je spojkou,jo a na neutral se třepe řadící páka,tak opravdu nevím.
happy
Odeslal: Friday 05 August 2005 - 15:37:10

kulisa, je třeba seštelovat řazení. Někde v pordně je na to určitě postup.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0684 sec,0.0253 z toho dotazů.