• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra exteriér :: Re: Neoriginál šíbr - zkušenosti a instalace
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
ViP
Odeslal: Monday 08 August 2005 - 10:38:25
Má montáž šíbru více užitku než starostí? Jakou značku a rozměr okna a kvalitní servis pro instalaci? ..nemá vliv na ztrátu záruky na karosérii? Astra G - nová v záruce!
Díky všem za postřehy
Poslední odpovědi
klubo
Odeslal: Wednesday 10 August 2005 - 12:25:29

když máš homologovaný folie tak neni problem, samozřejmě nesmíš koupit takový ty co maj v hypernově za 250 korun na jedno okno
ViP
Odeslal: Wednesday 10 August 2005 - 10:56:08

2 Klubo - abys byl v obraze, proč střešák - sem alergik = vyhýbám se přímýmu kontaktu proudícího vzduchu s mega dávkou alergenů do obličejové části, z klimy mám obrovský potíže se zádama a alergií nehledě (vše odzkoušeno na vlastní kůži). A tak se není jak jinak osvěžit! Střešák to zvládal v předchozím voze skvěle- proud vzduchu jde za tebe a odvětrává teplo a přináší čerstvou dávkou rychlou jízdou chlazeného vzduchu
Folie ..už jsi jel zatmavenej do Rakouska? ..nejel, co?! Zkrátka NEPUSTILI TĚ
Anonymní
Odeslal: Wednesday 10 August 2005 - 10:02:25

stresni okno ma velikou vyhodu, nebot rychle odvetras teplo, ktere se drzi u stropu. Bez neho je to o dost tezsi, take za jizdy je velice prijemne odvetravani stropem a ne hucicim okynkem
klubo
Odeslal: Wednesday 10 August 2005 - 09:53:17

...jen tak mimochodem...jakej "chladící účinek" má střešní okno v letnim vedru? stojí to vůbec za to? nejsou lepší třeba folie na okna?
ViP
Odeslal: Wednesday 10 August 2005 - 09:05:02

2 Mike - ..taky řešení
..ale ještě jednou k jádru pudla. Chtěl jsem spíš slyšet, jestli někdo střešní okno nemontoval a hlavně jaký značky (např. Webasto) a případně KDE? (byl jsem svědkem jak u nejmenovaného Opla vsadili do nového Géčka střešák za 7 tisíc _rendek ) ..a samo jestli mu třeba po 3 letech nerezne půl střechy! To o výztuhách a dutinách karoserie nechme spát!
Mike
Odeslal: Tuesday 09 August 2005 - 22:19:43

a co takhle protiprůvany do oken ?
je to lepší než díra do střechy a navíc na tebe neprší
já je mám na F asi 6let a plná spokojenost, krom ceny neb jsem je kupoval u Srby &|
klubo
Odeslal: Tuesday 09 August 2005 - 12:31:39

2prťka: kdyby na šíbr nebyla jiná kastle kam bys ho asi dal? je tam přece díra ale hlavně je střecha mnohem víc vyztužená. S šíbrem to sice nesouvisí ale i astra s klimou a bez klimy má jinou kastli - podivej se do EPC, rozdíl tam bude ale jenom v otvorech mezi motorem a vnitřkem
prtka
Odeslal: Tuesday 09 August 2005 - 10:05:50

Tak tomu nějak nerozumím,pokud ti v Oplu řekli,že ti tam dají šibr,jaký chceš,tak musí mít záruku,že auto neztratí jízdní vlastnosti,tak jaké pak kroucení a neviděl jsem ,že by auto s klimou nebo se šíbrem měly jinou kastli nebo se pletu.A jestli nemůžeš mít klimu ,tak jdi do šíbru aspoň něco v pařákách
ViP
Odeslal: Tuesday 09 August 2005 - 09:41:47

2 KANEC - jo, jo a když to máš ze 24hodinovky, tak sem bral, co bylo ..za ty peníze
Klima mi působí zdravotní potíže a byl sem zvyklej na velkej šíbr.

To, že záruku neztratím jen montáží u Opla máte recht. Ale zas mi tam v pohodě nabídli, že tam daj střešní okno, co si objednám..
..po Vašich reakcích si spíš počkám na příští horké léto, protože kvůli tomu letošnímu dělat díru do střechy už nebudu

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0637 sec,0.0322 z toho dotazů.