• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega Hi-Fi :: Re: zmena hlasitosti za jizdy u CDR500
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Anonymní
Odeslal: Sunday 21 August 2005 - 12:37:01
mam v Omeze B toto radio a při brždění se mi ztlumí hlasitost a při akceleraci zase zesílí.. myslel jsem že to bude rádiem, ale zkusil jsem už tři zcela nové a dělá to u všech.. jediný co mě napadá, že to auto mělo v loketní opěrce telefon a jestli není někde HF, která by to dělala..
Poslední odpovědi
Anonymní
Odeslal: Sunday 21 August 2005 - 15:49:33

moc díky za radu, bylo to tím.. bylo to nastavený na 5.. problém vyřešen
Red_Dwarf
Odeslal: Sunday 21 August 2005 - 14:12:00

Tato fce by měla jít vypnout nebo snížit rozdíly v nastavení,viz manuál:
1)stlačte tlačítko UML,až pokud nezazní potvrzující tón
2)s hledacími tlačítky(takový ty šipky na přepínaní stanic) nastavte žádoucí hlasitost.Na display se ukáže: "SD-VOL 0" nebo "SD-VOL +1" až do "SD-VOL +5" .
3)k uložení nastavené hodnoty stlačte znovu tlačítko UML až pokud nezazní potvrzující tón.
Při nastavení "SD-VOL 0" je automatická regulace hlasitosti vypnuta.
Když během 10-ti vteřin po nastavení nestlačíte žádné tlčítko,zůstane uchováno předchozí nastavení.

Tak tenhle postup můžete zkusit
Anonymní
Odeslal: Sunday 21 August 2005 - 12:54:46

problém ale je v tom, že ten rozdíl v hlasitostech je poněkud podstatný. Když jedu pomalu a dám si rádio nahlas, tak když zrychlím tak mi to trhá uši a naopak.. Ještě jsem měl podezření že bude chyba v radiích, protože se vyrábějí u nás ve městě a většinou se po kouskách vynášejí z fabriky a skládají doma, ale kamarádovi ve Vectře to nedělá..
JardaB
Odeslal: Sunday 21 August 2005 - 12:45:08

myslím, že se má hlasitost upravovat automaticky podle rychlosti, aspoň mě to tak dělá.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0715 sec,0.0316 z toho dotazů.