• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo motor :: Re: Skubani ve vysokych otackach, kolisani v nizkych.. 1.6 16V X16XE z 95
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
P.G.
Odeslal: Friday 26 August 2005 - 08:13:36
Zdravim lidicky,
nedavno sem vymenil sveho milaska GSi kadetta za GSi corsu B 1.6 16V X16XE z 95 r. A zacinam toho pomalu litovat. V nizkejch otackach mi nekdy drzi v poho 800 a nekdy zase chcipa bo kolisa od 500-1500. A jakmile se motor ohreje, tak skoro vzdycky ve vysokejch otackach tak mezi 4500-5000 zacne skubat. Ale taky to nedela vzdycky, za studena skoro vubec. Poradi nekdo, co s tim muze byt? Nekdo mi rika, ze je to vahou vzduchu, ale v oplu mi tvrdi, ze tenhle motor snad vahu vzduchu nema, ze prej ma jenom naky vzduchovy cidlo bo co. V tech novejsich motorecech 16 V se moc nevyznam, uz tam moc elektriky a buhviceho. Dneska to asi hodim na diagnostiku, protoze zacinam bejt z toho docela zoufalej.. Kolik tak ta diagnostika mohla stat v neautorizovanym servisu? Diky moc za kazdou radu
Poslední odpovědi
klubo
Odeslal: Tuesday 13 September 2005 - 15:30:29

no jít by tam měl bo od roku 1998 se tam standardně dával stejnej volant jako do astry, Kdybys měl zájem tak nafoť ten volant co máš a konektor co vede do airbagu a všechny různý spoje, ja se pak mrknu jestli to je stejný
P.G.
Odeslal: Tuesday 13 September 2005 - 13:51:14

milhaus napsal ...
to sem byl já


Jj.. tentokrate se mi to opravdu vyplatilo.. A priste uz vim, kam mam zajet, az bude naky problemek.

Do jara auto snad bude trochu vypadat, tak pak se na srazech urcite objevim..

Jinak ten volant nevypada veru zle, ale ted musim poresit kastli. Navic nevim, jestli by mi tam sedel, jestli je to stejny jak na astru. A kolik by stalo prendani toho airbagu z myho a de to vubec?
milhaus
Odeslal: Tuesday 13 September 2005 - 07:37:20

to sem byl já
Anonymní
Odeslal: Tuesday 13 September 2005 - 07:34:16

P.G. napsal ...
PROBLEM VYRESEN!!!

Pred chvili sem s tim byl na te diagnostice - mimochodem ten pan je mooooc sikovnej a uplne super! doporucuju kazdemu .....

No vidíš - já svý miláčky (VA 2000+G1 GTi) jen tak někomu nesvěřím- a že prej je to za těžkou dardu co?
Mongoose
Odeslal: Monday 12 September 2005 - 22:47:11

Tak to je super. Mám parťáka... Jsem rád že Ti to tak vyšlo... Tak dej všechno do cajku a snad se uvidíme někde na srazu... Zdarec... a ať Ti jezdí...
klubo
Odeslal: Monday 12 September 2005 - 18:21:43

nechceš do corsičky krásnej volant a airbag? klikni dole na dily na prodej
P.G.
Odeslal: Monday 12 September 2005 - 18:16:24

PROBLEM VYRESEN!!!

Pred chvili sem s tim byl na te diagnostice - mimochodem ten pan je mooooc sikovnej a uplne super! doporucuju kazdemu - a zavady se vypsali vsechny jako vyse uvedene. Ale ten sikovny pan se mi kouknul pod ten kryt a nasel tam nakou blbou malou hadicku, co neni skoro videt a ta byla spatne nasunuta bo skoro vypadla.. Tak ji tam soupnul zpet a bylo po problemu!!! Otacky se hned zklidnily, auto jede uplne super.. 0-100 9,5 s ve dvou... a chova se tak, jak ma a jak sem si pral. Imobilizer byl jako smazatelna zavada a vsechno ostatni zmizelo. Ani kontrolka uz nesviti.Takze akorat nejde airbag a kastli si opravim.. A to vse me vyslo na 1000, chtel jenom 800 ale nechal sem mu na pifko... A sem ted vysmatej jak sanky v lete! Dekuji vsem za rady a snad se nekdy budu moct pochlubit nazivo..
P.G.
Odeslal: Monday 12 September 2005 - 10:27:02

klubo napsal ...
pokud to dobře chátpu tak čipem myslíš řj motoru?


aaaaano...

Dneska mam jet na tu diagnostiku do toho touskova, ale netusim, kde ten pan desort tam sidli. Poradi nekdo? Bo mu tam pak cinknu.. kazdopadne zejtra dam vedet, jak to dopadlo.. Drzte mi palce, at to sou jen naky cidla a ne cela ridici jednotka..
klubo
Odeslal: Saturday 10 September 2005 - 14:55:27

pokud to dobře chátpu tak čipem myslíš řj motoru?

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0491 sec,0.0170 z toho dotazů.