• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega elektrika :: Re: elektrika středního panelu
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
JAG
Odeslal: Friday 02 September 2005 - 23:37:53
postupem času mi vypadává čím dál tím víc fukcí ovládaných ze středové konzole (rozmrazování, klima, vnitřní okruh větrání, zásuvka) jak se k tomu dá dostat či lze někde získat schema elektriky na caravan 2,0-16V/97?? díky moc za radu.. Petr
Poslední odpovědi
Tomis
Odeslal: Saturday 08 October 2005 - 21:07:11

Jak moc velky problem je prekopat stary tyb Bckoveho sredoveho panelu na ten novejsi asi Cckovy?
k tem sedackam:
budu menit za sedacky s vyhrivanim, ted nemam, tlacitka mam sedacky s vyhrivanim taky, tak jestli to mam natahnout primo nebo pres rele? Sedackou jsou se 3mi pametmi a komplet v eletrice s airbagem.

Mejte se
Tomis
_________________________________________________
Opel Omega Caravan B 2,5TD
Václav GT
Odeslal: Friday 30 September 2005 - 10:50:54

Nechci zakládat nové vlákno a tak to píšu sem. Nevíte kde by se dalo stáhnout elektrické schema Vectra A (93-.. ). Já jsem našel jen Calibru a navíc ve 27 souborech jpg. Díky za tip.
JardaB
Odeslal: Tuesday 13 September 2005 - 07:51:34

Pripojim dotaz sem, myslim,zeto souvisi. Zatim jsem nepostrehl funkci vyhrivani prednich sedadel (OB MV6). Co jsem nasel schemata, tak by mel jit proud z pojistky F14 primo pres spinace na stred.panelu do sedacek (bez rele - nikde o nich neni zminka). Je to tak? Navic ve schematu maji u znacek vyhrivani naznacen jakysi spinac, nespina to az pri nizsi teplote? Asi nezbyde, nez sfarat pod sedacky a promerit na konektoru, ale obavam se, ze se tam nedostanu.
Anonymní
Odeslal: Friday 09 September 2005 - 00:18:38

dík, akorát z toho nejsem moc moudrej, popisy mi tam skáčou v rozhozeným fontu, takározsypaná rejže... Petr
Anonymní
Odeslal: Saturday 03 September 2005 - 01:06:48

Mrkni na tyto stránky.Mě to pomohlo rozebrat stredovy panel Odkaz

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0497 sec,0.0215 z toho dotazů.