• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega tuning :: Re: Omega utrpela tuning
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Tlumex
Odeslal: Sunday 11 September 2005 - 20:28:41
Zdar oplaci potreboval bych poradit muj mazlik utrpel tuning!

Vypada nasledovne



Jak a hlavne za kolik ju dostat do tovarniho stavu
Poslední odpovědi
m.a.x.i.m.u.s
Odeslal: Friday 27 October 2006 - 10:20:26

Zadal jsem do vyhledávače na Seznamu autodemont a vyhodilo mě to tohle Odkaz
Martin
Odeslal: Thursday 26 October 2006 - 21:21:10

Kontakt na to vrakoviste Auto demont mate nekdo?
ytam
Odeslal: Monday 29 May 2006 - 11:57:24

Taky jsem měnil tlumiče dával jsem KAYABA
a jsou prý lepší.Koukni sem :http://www.mjauto.

Nomike
Odeslal: Saturday 27 May 2006 - 20:36:38

Sachs že je kvalitka??? No, uvidíme. Po cca 30 000 km / 2 letech provozu jsem zjistil, že oba zadní tlumiče Sachs tečou (jeden víc). Tak jsem zvědavý, jak dostojí svým záručním podmínkám. Určitě dám na těchto stránkách vědět.
Jo a přední (měněny zaráz se zadními) jsou nějak podezřele rezavé (lakovaný plášť). To asi taky nebude normální.
S jinými tlumiči nemám zkušenost. Když jsem je tenkrát měnil, staré byly originály, ale asi už moc netlumily. Auto znatelně ztvrdlo, ale také se zlepšila ovladatelnost a auto líp sedí v ruce. Před tím to byla taková příjemná plující loď (možná vznášedlo)
ytam
Odeslal: Saturday 27 May 2006 - 16:41:43

Program na výpočet výšky - Odkaz
Tlumex
Odeslal: Thursday 15 September 2005 - 12:23:48

tak panove mluvil sem s mym dvornim servismanem a za 1500 jedna pruzina takze do toho asi pujdu! Nevite kde a hlavne kolik muzu chtit za ty pruziny co tam mam? Treba by nekomu vyhovovalo jak je to nizky!
JardaB
Odeslal: Tuesday 13 September 2005 - 12:48:43

Ten programek prosim na Email
Jinak jsem si to orientacne scitnul a jestli nejsem mimo, tak mi to na tech 15kach vychazi jeste o 4,5mm niz...
mates
Odeslal: Tuesday 13 September 2005 - 12:38:57

2Tlumex: to máš recht, hezky ten sníh lítá od čumáku...
2JardaB: zatrsatrkrkovička...někde to mám krásnej prográmek na přepočet výšky auta dle zvolených kol + odchylky tachometru. Pošli majlík, pošlu. Jinak zimu absolvuju na 205/65/15 a léto na 225/45/17, a v létě je to nižší...teď už nevím o kolik. Už aby byla zima...zatáčky bokem...
JardaB
Odeslal: Tuesday 13 September 2005 - 11:54:04

Kdyz uz jsme u toho V6 - nizky to mam taky dost brutalne, pokusu zajet do garaze uz jsem nechal, hrb u skoly prejizdim se zastaveni na vrsku...,jinak to jde. Hlavni problem mam s tim, ze katalyzatory cumi jeste tak 5cm pod nejnizsi misto podvozku, fakt se o ne bojim. Taky jsem zvedavy, jak se to bude v zime brodit snehem, je nejaka zkusenost? Bude to na 195/65R15 vys nez na 235/45R17 nebo jeste niz?

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0502 sec,0.0219 z toho dotazů.