• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira ostatní :: Re: český manuál na zafiru
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
host
Odeslal: Monday 12 September 2005 - 13:39:49
Dobrý den!
Před časem jsem koupil Zafiru 1.6 dovezenou z SRN s německým manuálem. Poradí někdo kde sehnat čecký, třeba i v elektronické podobě?
Poslední odpovědi
Anonymní
Odeslal: Thursday 28 December 2006 - 08:16:20

JirkaŠ. napsal ...

Dobrý den!
Pøed èasem jsem koupil Zafiru 2,0 dovezenou s francoutkým manuálem. Poradí nìkdo kde sehnat èecký, tøeba i v elektronické podobì?


NIO
Odeslal: Sunday 19 March 2006 - 09:43:26

pokud chcete manual na zafiru je podobny jako na astru G, tak me napiste. poslu ho po netu, ale ma to 25MB tak je potreba dohodnout kam.treba prez uschovnu.
Email
JirkaŠ.
Odeslal: Sunday 19 March 2006 - 08:04:57

Dobrý den!
Pøed èasem jsem koupil Zafiru 2,0 dovezenou s francoutkým manuálem. Poradí nìkdo kde sehnat èecký, tøeba i v elektronické podobì?
prtka
Odeslal: Thursday 26 January 2006 - 07:18:34

Odkaz ....G/Žirafa
Henry
Odeslal: Wednesday 25 January 2006 - 21:15:40

Najlepsie je obratit sa na zastupenie Opel, mne ho poslali na dobierku, cca 300 Sk. Dostal som slovensky a mal som na vyber pre aky rocnik ho potrebujem...
Zdeňka
Odeslal: Wednesday 25 January 2006 - 16:31:52

Moc bych stála o manuál na Zafiru, český. Toto je už starší debata. Kdyby mi ale někdo mohl manuál nabídnout, budu strašně moc vděčná. Jsem z Prahy, mohu si i okopírovat. Díky!
Venca Duffy
Odeslal: Sunday 18 September 2005 - 16:55:45

Taky jsem koupil Zafiru ročník 2000(2.0Di16V) dovezenou ze SRN a rád bych sehnal CZ manuál-klidně i v elektr. podobě. Když byste někdo o něčem věděl, dejte vědět (můj E-mail Email). Pokud by někdo něco měl v knižní podobě, rád přispěju na poštovné a popř. na nějakou priviz. (jsem z Plzeňěkýho kraje)
Anonymní
Odeslal: Monday 12 September 2005 - 17:36:16

souhlasim, ze jako automechanik bych se podle knizky neuzivil, ale pro kutila, ktery nechce s kazdou vymenou zarovky/pojistky/filtru kapaliny atd jezdit do servisu je uplne v pohode
pzeleznik
Odeslal: Monday 12 September 2005 - 16:59:45

No úpřimně, tá knižka Jak na to...vyhozené peníze, já si ji pořídil ale většina je o Astře. Nenapsal jsi odkud jsi. Mám ji originál v češtině, jsem ochoten půjčit na okopírování. Jsem z Brna.Když tak napiš na mail.
rumcajs
Odeslal: Monday 12 September 2005 - 14:43:32

na Odkaz (mozna i jinde na netu) si muzes objednat knihu Jak na to? ktera je spolecna pro Astru/Zafiru a obsahuje vice praktickych rad nez manual

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0692 sec,0.0238 z toho dotazů.