• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega elektrika :: Re: Leuchtw. Fahrlicht ?
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Martin
Odeslal: Sunday 18 September 2005 - 21:18:14
Ahoj,má někdo potuchy co znamená hláška: Leuchtw. Fahrlicht ? chvíli mi to hlásí pak samo zmizí, a furt dokola-bylo i období kdy mi to nehlásilo celé 3 dny. všechny světla svítí,mám xenony. Dík
Poslední odpovědi
Mike
Odeslal: Saturday 01 October 2005 - 00:07:03

No chlapi když jste z PC, tak to máte k NIOvi o 100km blíž
tak nevím co řešíte
klubo
Odeslal: Sunday 25 September 2005 - 20:47:14

bennetcars sou zloději....všechno se dá sehnat za polovinu než tam
Anonymní
Odeslal: Sunday 25 September 2005 - 20:19:52

na bennetcars,cz to čidlo prodávaj za 1500, taky mě odešlo
Anonymní
Odeslal: Wednesday 21 September 2005 - 16:37:25

Jo Martine dám ti za pravdu já jsem taky z Pardubic a k Dědičovy dych nedal ani kolo .
Martin
Odeslal: Monday 19 September 2005 - 22:05:06

Ne měnili mě to takový dva Ferdové Mravencové,ale to jsou takový jelita,že jim tam žádný rošambo udělat nemůžu,protože je potřebuju kvůli jinejm vozům, ai kdybych je zjebal tak si z toho nic nebudou dělat. ale jsem z pardubic, a v oplu u nás jsem zjistil,že věděj naprostý kulový- např. tahle hláška o světlech jim nic neříká,předvstřik neuměj, za napíchnutí na diagnostiku chtěj 800kč-to jsem asi upad!!!!atd takže tam nic nedávám.A Dědič z Rábů je výměnář, jak tu už psali i jiní.takže to HE HE pytlíkuju jak se dá.
klubo
Odeslal: Monday 19 September 2005 - 20:53:45

jestli ti to měnili v oplu tak bych jim tam udělal pěknej cambus
Martin
Odeslal: Monday 19 September 2005 - 16:57:58

jo,já jsem to tušil.protože když mi měnili přední ramena tak ten bazmek rozpojily (asi dost necitelně) a pak to v sobě už vůbec nedrželo v sobě. Tak jsem ty dvě páčky spojené kloubem (nebo jak to nazvat) ještě přetáh samodržícíma páskama,ale to jsem udělal už před měsícem a furt se to takhle sere-beze změny.Takže to vypadá že se na to asi vykašlu.
klubo
Odeslal: Sunday 18 September 2005 - 22:48:14

jak píše Mike - xenony maj čidla na nápravách a podle toho štelujou sklon..někde tam bude problém
Mike
Odeslal: Sunday 18 September 2005 - 21:33:57

tipoval bych něco s nastavováním světlometů
Leuchtweitenregler

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0513 sec,0.0242 z toho dotazů.