• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira exteriér :: Re: Zaseknuty plavak v nadrzi
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
henrich
Odeslal: Friday 23 September 2005 - 23:08:08
Zdar, pred tyzdnom som po prvy krat natankoval nadrz doplna a ako jazdim, ukazovatel paliva sa nehybe. Moze sa plavak, alebo co tam sluzi na to meranie hladiny, zaseknut?

A co s tym? Palubny PC rata tiez podla toho isteho merania a nechcem omylom vyjazdit nadrz, zavzdusni sa mi palivovy okruh, co na 2.0DTi vobec nedoporucuju...
Poslední odpovědi
henrich
Odeslal: Saturday 15 October 2005 - 22:06:10

tak som sa plasil zbytocne, ten ukazovatel paliva ma akurat blby priebeh, ktory ani nahodou nie je linearny, skor logaritmicky

po asi 5 dotankovaniach v obave nad vyjazdenim nadrze do sucha, som vydrzal a nechal rucicku klesnut a palubny PC hlasi spotrebovanych 50 L nafty
Jirka
Odeslal: Wednesday 28 September 2005 - 23:19:40

henrich napsal ...
Jirka: Toho som sa bal....
A bol na lavej, ci pravej strane?

No Omega A to má z nádrže směrem k přední nápravě asi tak uprostřed a ten Kadett to měl na boku u pravého zadního kola,ale Zafira muže být úplně něco jinýho.Každopádně ti přeju nějakej slušnej přístup
henrich
Odeslal: Wednesday 28 September 2005 - 23:05:34

Jirka: Toho som sa bal....
A bol na lavej, ci pravej strane?
Jirka
Odeslal: Wednesday 28 September 2005 - 23:01:52

henrich napsal ...
Ja by som sa ale radsej pozrel na ten potenciometer na plavaku, kde to kua najdem? Zvnutra podla mojich badani nie je pristupny.

Moje Vectra A to měla pod zadní sedačkou a starej Kadett stejně jako Omega A to měl z boku nádrže směrem dopředu.Nevím ,ale asi ti nezbyde než vlézt pod auto.
henrich
Odeslal: Wednesday 28 September 2005 - 22:53:18

Ja by som sa ale radsej pozrel na ten potenciometer na plavaku, kde to kua najdem? Zvnutra podla mojich badani nie je pristupny.
Martinz
Odeslal: Wednesday 28 September 2005 - 21:58:20

2Ruda G.: Zafira Y20DTH - naprosto stejný průběh, řídím se palubním počítačem hodnotou dojezdu a pokud je dojezd pod 50 km přepne se počítač automaticky na tuto hodnotu a ta bliká.
Anonymní
Odeslal: Monday 26 September 2005 - 10:23:01

Ahoj, ja mam s ukazatelem paliva taky trochu problem.
Pote, co natankuju plnou, cca 100-150 km trva, nez se rucicka vubec odlepi od okraje, a pak se mi ten prubeh zda nejakej nelinearni. Nejvic "fuzzy" je to dole, nejdriv to vubec nesignalizuje malo paliva, a pak to chvili sviti a pak uz to rovnou zbesile blika. Jeste jsem to nezkousel vyjet, abych vedel, kolik tam jeste je, ale podle mnozstvi natankovanyho paliva (cca 53l) to asi byva opravdu skoro prazdny.
Nemam ponezi, jestli je neco blbe, nebo je to "normalni" prubeh, nastesti se s tim dat zit.
Ruda G.
henrich
Odeslal: Sunday 25 September 2005 - 13:59:52

Na Zafire je to nejake cudne, odpratal som strednu sedacku, odkryl koberec a nie je tam ziaden montazny otvor nad nadrzou. Dufam, ze nemusim kvoli palivomeru davat dole nadrz
henrich
Odeslal: Saturday 24 September 2005 - 15:10:24

Viete niekto, ako sa k nemu dostanem?

Mam knihu Jak na to, ale taketo detaily v nej nevidim.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0750 sec,0.0310 z toho dotazů.