• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega exteriér :: Re: help!! zrcátko MV6
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Mikez
Odeslal: Sunday 25 September 2005 - 12:36:50
Dobrý den, nedávno jsem koupil B-Caravan MV6, má vnitřní zpětné zrcátko s automatickým stmíváním. Přátelé, tam je všechno na elektriku a já jsem zatím nepřišel na to, jak nastavit to zrcadlo. Klasickou cestou (chytím a ručně nastavím) to nejde a není tam ani nikde žádná aretační páčka. Holé, čisté, neponičené...Jak na to?? Děkuji.
Poslední odpovědi
Legend
Odeslal: Monday 21 May 2007 - 10:58:00

Pája napsal ...

Nerozebíral někdo zrcátko na MV6-tce ? Nevíte jak na to, nikde jsem nenašel žádnej šroubek ani skulinku na šroubovák.. Nechci ho orvat.

Normálně se se sdačkou hejbe, ale je celý volný a při jízdě mi občas rachtá.Díky.

Zrcátko jde sundat, je k tomu potřeba dlouhý tenký šroubovák. Nad zrcátkem je takový světle šedý kus plastu (v barvě plastů interiéru), který kryje přívodní kbely do zrcátka a ten šroubovák se musí strčit mezi plast a přední sklo ze strany stropního čalounění přesně doprostřed. Na skle je nalepený kovový držáček, do kterého je zrcátko zacvaknuté kovovou pacičkou a tu musíš odehnout směrem od skla a pak se zrcátko stáhne dolů směrem jako ke stěračům. Mě to zrcátko kamarád omylem urval hlavou a byl jsem rád že neprdlo okno, ale teď aspoň vím jak tam drží.
Takhle to vypadá (není v elektrice, ale drží stejně), vpravo dole je ten obdélníček z předního skla.
Pája
Odeslal: Sunday 20 May 2007 - 22:36:01

Nerozebíral někdo zrcátko na MV6-tce ? Nevíte jak na to, nikde jsem nenašel žádnej šroubek ani skulinku na šroubovák.. Nechci ho orvat.

Normálně se se sdačkou hejbe, ale je celý volný a při jízdě mi občas rachtá.Díky.
Anonymní
Odeslal: Sunday 25 September 2005 - 21:57:36

jak se říká jemná česká mechanika
[ Upraveno Ne zář 25 2005, 09:58 ]
Anonymní
Odeslal: Sunday 25 September 2005 - 20:55:40

No, tak už to jede. Sebral jsem odvahu a zabral a už to jede. Přesně, jak jsi psal. Ručně nastavit, uložit do paměti a je vystaráno...
Anonymní
Odeslal: Sunday 25 September 2005 - 16:38:06

Dík za knížku, tu jsem dostal k autu, česky, akorát je tam namalovaný B-model. Zrcátko jde v pohodě naštelovat vodorovně, úplně normálně, ale nahoru a dolů ne. A nechci používat násilí. Dle tvých pokynů to manuálně nastavím, vnější zrcátka a sedadlo elektricky, vše uložím do paměti pod příslušné číslo a kdykoli vyvolám? Fakt to nechci ulomit... A dík za pomoc.
legionar
Odeslal: Sunday 25 September 2005 - 12:56:31

do sekce stahuj jsem dal manuál na omegu B tak si to stáhni
legionar
Odeslal: Sunday 25 September 2005 - 12:46:33

má jít normálně naštelovat chytni za něj a toč jak potřebuješ. Po uložení do paměti v sedačce bude vždy nastavené jak sis to našteloval

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0648 sec,0.0390 z toho dotazů.