• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira motor :: Re: POZOR NA MOTORY X18XE a X18XE1 s RJ Simtec 70!
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Marian
Odeslal: Tuesday 04 October 2005 - 14:48:37
Kedze sa uz 5 tyzden trapim s odstavenou Zafirou, ktorej odisla riadiaca jednotka (viac na Odkaz, zacal som patrat po pricinach problemu. Zistenie je zaujimave: vdaka konstrukcnej vade zacinaju odchadzat riadiace jednotky Siemens Simtec 70. Pokial viem, tyka sa to motorov X18XE a X18XE1, resp. inych verzii motorov 1.8 16V. Chyba sa prejavuje rovnako ako mne - RJ zacne vykazovat chybu prietoku vzduchu a teploty vzduchu. Nepriamo mi to priznali v Opli a uplne natvrdo to je napisane na Odkaz.
To mi vysvetluje, preco ma Opel uplne vybieleny sklad nahradnych dielov a RJ Simtec 70 je momentalne uplne vypredana. Zaroven upozornujem, ze kupit takuto RJ na vrakaci je cista loteria
Poslední odpovědi
Anonymní
Odeslal: Sunday 03 January 2016 - 22:53:54

Prosím o kontakt na Dallase.
DAKUJEM.
A všetko dobré v novom roku.
Email
Anonymní
Odeslal: Saturday 19 December 2015 - 23:40:18

Peter, jednoznačne kontaktuj Dallasa, ten ti to dá dokopy za pár korún. Býva na Morave - zo Žiliny kúsok. Marian
peter.deket@gmail
Odeslal: Saturday 19 December 2015 - 19:19:14

Pekne pozdravujem.
Mam zafcu s X18XE1 s RJ SIMTEC 70. RJ je uz otvorena a v nej asi 6 prerusenych spojov. Prosim vas dajte nejaky kontakt na serioznu opravu, alebo je to jednoduchsie vymenit za repas? Ako to vychadza financne?
Dakujem za odpoved! Som zo ziliny. Vdaka!
Anonymní
Odeslal: Thursday 21 May 2015 - 12:16:16

Tak třeba zafira A, Z18XE (prakticky stejný motoru jako x18xe1, jen s rozdílem el. škrtící klapky), vracečku NEMÁ. A taky zlobí ř.j - taky je umístěná na motoru
Colommbo
Odeslal: Thursday 21 May 2015 - 11:00:23

Je pravdou, že tenhle motor do detailu neznám, nicméně jsem přesvědčen, že oplí benzínové motory mají (ostatně jako většina motorů) vratné potrubí do nádrže... Ty máš u vstřikovací lišty jen jednu hadici...?
Sprint
Odeslal: Wednesday 20 May 2015 - 20:44:43

Čaves. Takovy maly dotaz jen ze zvědavosti. Jak je řešeny spetny odvod paliva u X18XE1? Jelikož tam je jen přivod.Dikes
Anonymní
Odeslal: Friday 15 August 2014 - 22:06:34

,80,000 years? xboter 2014
Anas
Odeslal: Sunday 07 April 2013 - 15:59:51

Dupin81- host napsal ...

Zdarec. řeším tusamou problematiku- mootr x18xe1 a simtec 70- řídící jednotka a čidla a pod...viz Odkaz

kdyby někdo neveděl...nebo i rád poradil...napište


Před lety jsem měl stejný problém. Pomohl Dallas, čímž mu tímto po letech znovu děkuju !_;. Žádná výměna jednotky, špatné ukostření (už si nepamatuju kde přesně), vpodstatě šlo o výrobní vadu, teplem a otřesy se to ublemcalo.
Dupin81- host
Odeslal: Sunday 07 April 2013 - 08:22:01

Zdarec. řeším tusamou problematiku- mootr x18xe1 a simtec 70- řídící jednotka a čidla a pod...viz Odkaz

kdyby někdo neveděl...nebo i rád poradil...napište

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0455 sec,0.0105 z toho dotazů.