• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra exteriér :: Re: Příčníky na hagusy Astra Caravan G
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
PetrK
Odeslal: Wednesday 26 October 2005 - 22:51:38
Potřeboval bych poradit, jaký příčníky koupit na Astru G Caravan. Nemáte nějaký typ, nejlépe na internetu? Zima tu bude za chvilku a tak bych tam rád dal lyže. Díky za radu.
Petr
Poslední odpovědi
Petr S.
Odeslal: Tuesday 01 November 2005 - 09:29:17

jj taky mam HAKR a naprosta spokojenost. Autodoplnky nabizeji tak yTHULE , ale tam je to trochu jinde s cenou. Preju dobre porizeni.
Levis
Odeslal: Monday 31 October 2005 - 09:26:21

Hakr - zamykací mám, naprostá spokojenost. Momentálně je má v akci třeba Globus: univerzální, na vozidla s podélnými hagusy, HK 3 - zamykací - 1190,-, HK 2 - nezamykací - 899,-
viz.
Odkaz
Tonis
Odeslal: Sunday 30 October 2005 - 21:07:47

Mám Hakry z Brna a spokojenost-kola i lyže.
Václav GT
Odeslal: Thursday 27 October 2005 - 18:07:05

Dovolím si poopravit: Odkaz. Taky český výrobce, je však (téměř) z Prahy a v Praze je draze. Brněnský Hakr je levnější. Kvalitou to vyjde, myslím, přibližně nastejno.
Holzby
Odeslal: Thursday 27 October 2005 - 14:06:20

Odkaz
máš tam komplatní katalog
TOMas
Odeslal: Thursday 27 October 2005 - 09:15:26

K tem pricnikum - ja mam neco od firmy Hakr. Zkoukni web Odkaz
V lete jsem na tom (spolecne s prislusnym nosicem) vozil kola a zadny problemy jsme nemel.
K cenam - obcas maj tyhle Hakry treba v Obi nebo Karfuuuru v akci za dobry ceny. Osobne jsem to kupoval v Temposervisu, tam tyhle pricniky maji na sklade porad. Zdar
Palic
Odeslal: Thursday 27 October 2005 - 07:40:29

Vodnik: no jelikoz jsou to cesky vyroby tak bych rekl ze to nebude zase takovej smejd........ ja je jeste nemam...... zatim jsou vydaje za dulezitejsi veci na aute...... tohle bude az se vse vyresi.......
Vodník
Odeslal: Thursday 27 October 2005 - 07:29:54

No vida, Palic, to byl dobrý tip vzhledem k tomu, že originál Opel mi nabízeli za nějakých 4300 Kč. Jen si neodpustím - jestli ty levné nejsou nějak moc levné? Nebo-li: používáš je (nebo někdo další) a jak vám fungují (hlavně na kola a lyže)?
Palic
Odeslal: Thursday 27 October 2005 - 07:20:38

mrknete na Odkaz ...... maj tam od cesky firmy a nejsou ani moc drahy....... cca 850 nezamykaci a za cca 1235 za dva pricniky a na to si muzete uz namontit boudu na lyze a dalsi serepeticky.......

viz VB Odkaz

viz AG Odkaz

viz OB Odkaz
Vodník
Odeslal: Thursday 27 October 2005 - 07:08:35

Jééé, já bych se přidal: ...a na Omegu B Caravan? Předem díky.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0399 sec,0.0148 z toho dotazů.