• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega exteriér :: Re: Zpětné zrcátko
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Derek
Odeslal: Tuesday 15 November 2005 - 11:50:30
Tak mi nějaký kolega oplista zcizil levé zpětné zrcátko &| Nevíte někdo kde v Praze levně sehnat náhradu?? V Benešově použité nemají a autodíly Zralý za 1872
Poslední odpovědi
WISASTar
Odeslal: Wednesday 21 March 2007 - 19:25:42

na tom vrakaci mate namysli komplet zrdcatko s motorkem, plastem a sklem? za ty prachy by to bylo husty
Green
Odeslal: Wednesday 21 March 2007 - 18:42:23

Prosím o radu. Potkalo se mi zpětné zrcátko s futrem u garáže. __; Naštěstí to odnesl jen okrajový černý plast. Sehnal jsem si starší celé zrcátko z kterého potřebuju ten plast dostat ven.
qpc
Odeslal: Wednesday 16 November 2005 - 14:09:48

Derek: občas ještě ukecat jdou..
Derek
Odeslal: Wednesday 16 November 2005 - 13:46:34

Qpc: teď už jsem tam byl, tak vím kam příště, navíc mají durch i So-Ne. Byl tam nějaký agilní Čech, hned mi nabízel i čiré světlomety za 3500Kč/ks. A nechaj se umluvit ??
Co mě překvapilo, že "Oplisti-Omegisti" si mezi sebou kradou zrcadla. To je nečestné a nesportovní Přiznejte se kdo to začal !!!

Vodník: Čéče, nevymyslíš, neporadíš a prudíš. Že si to neodpustíš? Vzhledem k tomu, že jsem St-Pá mimo domov, s vozem jezdí žena, vozí v něm děti, bez zrcátka je to v Praze poněkud nebezpečný a nemůžu v práci celý den bruslit po netu, tak jsem se drze zeptal, zda to někdo neví z hlavy.
qpc
Odeslal: Wednesday 16 November 2005 - 13:21:46

Derek: jo,Kutnohorská ve štěrboholích,zásoby slušné,občas to chce smlouvat,některé díly maj draze.každopádně šikulové to jsou.Nenech se odbít hned prvnim ukrajincem na kterého tam narazíš
Prazdroj
Odeslal: Wednesday 16 November 2005 - 13:20:12

já to nebyl ale ještě jednou mi je ukradnou a už to budu já a pojedu do prahy tam je velkej výběr.
Cowley
Odeslal: Wednesday 16 November 2005 - 12:54:18

Václav GT napsal ...
Čéčé, Prazdroj! Žes to byl ty, kdo mi před barákem tuhle v noci odnesl pravé i levé!

Koukám že je to v Praze nějakej hit - mě taky zmizelo levé, kupoval jsem ho pak na tom vrakáči v Měcholupech. Jenom bacha na druhovýrobu (kdyby tu byl někdo další postiženej), je to jenom kus skla, bez vyhřejvání a jakýhokoli zakřivení. Když nad tim tak přemejšlim mám sto chutí pod to zrcátko vrazit nějakou šipku s kurare a pak se uvidí kdo to krade
Václav GT
Odeslal: Wednesday 16 November 2005 - 08:56:53

Čéčé, Prazdroj! Žes to byl ty, kdo mi před barákem tuhle v noci odnesl pravé i levé!
Prazdroj
Odeslal: Tuesday 15 November 2005 - 23:14:01

Tak si ho sežen na parkovišti tam jich je.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0976 sec,0.0668 z toho dotazů.